Fakty TVN

Tego nie przewidział nikt. „Fakty TVN” zanotowały gigantyczną wpadkę, o której będzie głośno w całej Polsce. Trudno racjonalnie wytłumaczyć to, co zobaczyli widzowie podczas głównego wydania programu informacyjnego w dniu 23 czerwca 2023 roku. Mamy nagranie wideo.

O tej wpadce „Faktów TVN” będzie bardzo głośno

Wszystko zaczęło się w momencie, w którym Diana Rudnik zapowiedziała materiał na temat implozji niewielkiego statku podwodnego Titan, ale widzowie nie zobaczyli nagrania, lecz zupełnie coś innego. Internauci żartują nawet, że pracownik techniczny, odpowiedzialny za wpadkę straci pracę. Poniżej wyjaśniamy w szczegółach o co chodzi i zamieszczamy fragment programu.

Piątkowe (tj. 23 czerwca 2023 roku) wydanie programu informacyjnego „Fakty TVN” przejdzie do historii. Wszystko dlatego, że w momencie, w którym Diana Rudnik zapowiedziała materiał o wspomnianej implozji, widzowie zobaczyli… reklamę Lidla.

Na ekranie rozbrzmiała dobrze znana piosenka „Jak sobota, to do Lidla…” oraz widoczna była reklama handlowego giganta. Ktoś ewidentnie pomylił przyciski w realizatorce. Po kilku sekundach ucięto obraz, ale wpadki nie dało się już wymazać. Zwłaszcza, że „Fakty TVN” emitowane są na żywo.

Kiedy kamera wróciła na Dianę Rudnik, ta miała wyraźnie zdębiałą minę. Musiała zacząć się tłumaczyć. „Teraz małe wytłumaczenie dla Państwa. Podczas prezentacji początkowej części materiału o implozji… mały błąd techniczny. Przepraszamy” – dodała prezenterka.

Co ciekawe, po „Faktach TVN” na ekranie pojawiła się ponownie reklama Lidla. Tym razem już chyba we właściwym miejscu, o właściwym czasie.

Zobacz również: