Tomasz Kammel
Instagram

Tomasz Kammel to bez wątpienia jedna z głównych twarzy TVP i jeden z najpopularniejszych dziennikarzy, zajmujących się rozrywką, w naszym kraju. Stąd informacje o tym, że stracił intratną posadę w Telewizji Polskiej zaskakują.

To koniec. Program Tomasza Kammela znika z anteny

Od razu uspokajamy – Tomasz Kammel nie znika całkowicie z TVP. Telewizja Publiczna zdecydowała się jedynie nie kontynuować progamu, którego gwiazdor jest prowadzącym. Wiadomo, co stanęło u podstaw takiej decyzji.

Konkretnie chodzi o program „Wiesz czy nie wiesz?”. Co ciekawe, TVP ma być zadowolona z wyników oglądalności programu, ktory wiosną zadebiutował na antenie TVP1. Emisja nie będzie jednak kontynuowana jesienią, gdyż w to miejsce wejdzie nowy sezon reality-show „Rolnik szuka żony”. „Prezes TVP Mateusz Matyszkowicz nie wyklucza jego powrotu na antenę, ale dopiero wiosną przyszłego roku.” – dodaje portal wirtualnemedia.pl.

Co ciekawe, to Tomasz Kammel zabiegał o realizację progamu „Wiesz czy nie wiesz?” na antenie Telewizji Polskiej. Można więc powiedzieć, że to dla niego osobista porażka. „„Wiesz czy nie wiesz?” to program oparty na formacie firmy FremantleMedia „Who knew?”. W teleturnieju występują dwie drużyny złożone ze znanych osób, które rywalizują ze sobą odpowiadając na pytania dotyczące różnych naukowych ciekawostek.” – czytamy opis programu w portalu wirtualnemedia.pl.

„Program emitowano w Jedynce wiosną w niedziele o 21.25, czyli tuż po niedzielnym serialu. Średnia widownia teleturnieju wyniosła 1,15 mln osób, co przełożyło się na 9,37 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów, 5,69 proc. w grupie komercyjnej 16-49 i 6,31 proc. w grupie 16-59.” – wylicza rzeczone powyżej źródło.

źródło: wirtualnemedia.pl

Zobacz również: