Maciej Kurzajewski
foto: Instagram

Maciej Kurzajewski to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVP. Jego kariera wystrzeliła jeszcze bardziej po tym, jak związał się z Katarzyną Cichopek. Niemniej jednak, w ostatnim czasie, w internecie można przeczytać o sporych kłopotach sympatycznego dziennikarza. Głos zabrał teraz sam zainteresowany.

Maciej Kurzajewski odniósł się do informacji na swój temat

Kariera dziennikarza nie jest łatwa. Przekonał się o tym najlepiej Maciej Kurzajewski. Ostatnio w wielu miejscach można było wyczytać, że Kurzajewski ma poważne problemy. „Skandal, który wstrząśnie całym światem. Maciej Kurzajewski nie wiedział, że kamera jeszcze nagrywa. Czy to koniec jego kariery?” – brzmiał jeden z nich, opatrzony zdjęciem prowadzonego przez policjantów Kurzajewskiego.

Problem jednak w tym, że nijak ma to się do rzeczywistości. Zdjęcie to fotomontaż, a Maciej Kurzajewski padł ofiarą oszustów, którzy wykorzystali jego wizerunek.

„Oszustwo! Ktoś bezprawnie wykorzystuje mój wizerunek. Przestrzegam przed tego typu wiadomościami, które mogą służyć wyłudzaniu danych wrażliwych. Zawsze w takich sytuacjach proszę zachować czujność.” – poinformował Maciej Kurzajewski za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Instagramie.

„Uważajcie na scam, czyli internetowe oszustwa! Dobrego dnia!” – dodał Maciej Kurzajewski. Co ciekawe, w ostatnim czasie masowo produkowane są tzw. fake newsy z wizerunkiem Kurzajewskiego. Oprócz rzekomego kompromitującego nagrania wideo, pojawiają się też informacje, jakoby dziennikarz został pozwany przez jeden z banków za swoje wypowiedzi.

Zobacz również: