Justyna Kowalczyk
Instagram

Nieco ponad miesiąc temu Justyna Kowalczyk-Tekieli straciła męża. Kacper Tekieli zginął porwany przez lawinę. Dziś Kowalczyk w mediach społecznościowych zamieściła kontrowersyjny wpis. Internauci poczuli się oburzeni.

Justyna Kowalczyk przesadziła? Wpis wywołał kontrowersję

Justyna Kowalczyk po zakończeniu sportowej kariery mocno uaktywniła się w mediach społecznościowych. Za pośrednictwem swoich kont, między innymi na Twitterze, często wspomina tragicznie zmarłego nieco ponad miesiąc temu męża. Podobne było i tym razem, lecz wpis nie został przyjęty dobrze przez internautów. Wszystko dlatego, że wybrzmiał dwuznacznie.

O co konkretnie chodzi? „Okazuje się, że wczoraj był również Dzień Wdowy. Nowy powód do świętowania…” – napisała Justyna Kowalczyk na swoim Twitterze. Była sportsmenka chyba zreflektowała się, że wpis był dość niefortunny i zablokowała pod nim możliwość komentowania. Po dłuższej chwili odniosła się też do całej sprawy.

„*IRONIA” – napisała krótko Justyna Kowalczyk-Tekieli. Czy uważacie, że jej wpis był na miejscu? Naszym zdaniem, Kowalczyk nie miała nic złego na myśli. Niefortunnie dobrała słowa.

Zobacz również: