gwałt w Warszawie

Poranek zaczynamy niezbyt dobrą informacją. Otóż w centrum polskiego miasta odkryto ciało 17-latka. Na ten moment policja i służby nie podają zbyt wielu szczegółów. Trwa dochodzenie.

Ciało 17-latka znalezione w samym centrum miasta

O sprawie jako pierwsi poinformowali dziennikarze RMF FM. „W sobotni poranek w centrum Katowic przypadkowi przechodnie znaleźli ciało 17-latka. Przyczyny śmierci młodego mężczyzny nie są jeszcze znane. Wyjaśniają je prokuratura i policja.” – czytamy na stronie internetowej tego radia.

Zwłoki należą do mieszkańca pobliskiego Chorzowa i według informacji, przekazywanych przez policję, zostały znalezione przez przypadkowego przechodnia na podwórku kamienicy przy ul. Św. Stanisława. To samo centrum Katowic, nieopodal słynącej z imprez ulicy Mariackiej.

„W pobliżu mieszczą się kluby i bary, w których w weekendy jest pełno młodych ludzi.” – dodają dziennikarze RMF FM. Nie wiadomo jednak czy ma to związek z odkryciem zwłok 17-latka.

Na miejscu pracują służby. Zabezpieczono także nagrania z miejskiego monitoringu. Na razie nic nie wiadomo o przesłuchiwaniu świadków, o ile tacy są. Służby poinformowały jednak, że w poniedziałek, tj. 26 czerwca zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która powinna dać odpowiedź na to, jak zginął 17-latek i co było bezpośrednią przyczyną.

źródło: RMF FM

Zobacz również: