Katarzyna Dowbor
foto: YouTube

Wygląda na to, że Katarzyna Dowbor za długo nie pobaluje na bezrobociu. Tak przynajmniej twierdzą dziennikarze Super Expressu. Uwielbiana osobowość telewizyjna wkrótce może podpisać kontrakt z nową stacją telewizyjną.

Katarzyna Dowbor w nowej stacji? To byłby hit roku

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak ogromną sympatią telewidzów cieszy się Katarzyna Dowbor. Dlatego też wielu telewidzów wstawiło się za 64-latką, kiedy to Polsat podziękował jej po 10 latach prowadzenia programu „Nasz nowy dom”. Błyskawicznie ruszyły też spekulacje, czym teraz zajmie się Katarzyna Dowbor.

Jedni spekulowali, że Pani Katarzyna sobie odpocznie, a inni wręcz przeciwnie, że czekają ją nowe wyzwania. I za tą drugą opcją opowiadają się także dziennikarze Super Expressu, którzy poczynili sensacyjnych ustaleń.

„Być może Dowbor przejdzie do popularnej śniadaniówki i zostanie jej nową prowadzącą. To byłby transfer roku! Wszystko brzmi bardzo wiarygodnie. Poznajcie szczegóły.” – czytamy w najnowszej publikacji „Superaka”.

Od lat Katarzyna Dowbor jest uwielbiana przez telewidzów. Najpierw pracowała dla TVP, później przez 10 lat dla Polsatu, gdzie jej program „Nasz nowy dom” podbił serca ludzi w całej Polsce. Polsat podziękował jej jednak za współpracę i niewykluczone, że niebawem Katarzyna Dowbor trafi do… TVN-u.

„W mediach społecznościowych krążą bowiem sensacyjne plotki, że Katarzyna Dowbor mogłaby zostać nową prowadzącą popularnej śniadaniówki, a konkretnie… „Dzień dobry TVN”! Po ostatnich zwolnieniach, jakie nastąpiły w tym formacie, byłoby to bardzo realne. Tym bardziej, że Dowbor cieszy się dużą sympatią widzów, a to właśnie oni są brani pod uwagę przy tego typu rozważaniach przez TVN. Fani nawet na profilu Dowbor spekulują, że świetnie sprawdziłaby się w tej roli.” – czytamy w artykule Super Expressu.

„Nie oszukujmy się: przejście Katarzyny Dowbor do TVN to byłby transfer roku. Mało tego, byłaby to też kolejna stacja, w której pojawiłaby się gwiazda. A w telewizji Dowbor czuje się jak ryba w wodzie!” – dodaje rzeczone powyżej źródło.

Jak myślicie, czy Katarzyna Dowbor jako prowadząca „Dzień Dobry TVN” to byłby dobry pomysł? Czy chcielibyście widzieć Panią Katarzynę w tej stacji?

źródło: Super Express

Zobacz również: