gwałt w Warszawie

Samochód osobowy wjechał w rządową kolumnę. Jak donosi policja, są ranni, a na miejscu interweniował helikopter LPR. Właśnie nadeszły pierwsze szczegóły odnośnie wypadku.

Osobówka wjechała w rządową kolumnę. Są ranni

O wypadku rządowej kolumny donosi polska policja za pośrednictwem swoich kont w mediach społecznościowych. Do zdarzenia doszło około godziny 15:00 w miejscowości Czajki. To powiat wysokomazowiecki. W rządową kolumnę wjechał czołowo samochód osobowy.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawcą zdarzenia jest właśnie kierująca osobową Mazdą. „Nic nie wskazuje na umyślne działanie” – informuje policja.”Kierująca Mazdą, jadąc z przeciwnego kierunku straciła panowanie nad swoim samochodem” – czytamy w komunikacie.

Wiadomo, że kierująca Mazdą uderzyła w oznakowany radiowóz, który zamykał kolumnę rządowych pojazdów. „Najbardziej poszkodowani zostali policjanci. Jeden z nich ze złamaniami miednicy i żeber przetransportowany został do szpitala przez LPR, natomiast drugi przewieziony do szpitala.” – informuje policja.

Osobową Mazdą podróżowały cztery osoby, którym nic się nie stało. „Cztery osoby podróżujące mazdą według wstępnych ocen nie posiadają poważniejszych obrażeń.” – potwierdzają funkcjonariusze w komunikacie prasowym.

Kto podróżował w rządowej kolumnie? Na ten temat policja, póki co, nie udziela informacji. Pojawił się jednak krótki komunikat, że żaden z przedstawicieli czy członków rządu nie ucierpiał w wypadku. „Nikt poza policjantami z kolumny nie odniósł obrażeń, bezpieczeństwo przewożonych osób zostało zachowane.” – czytamy dalej.

W tej chwili trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku. „Wyjaśniamy przyczynę zjechania samochodu mazda na przeciwległy pas i oczywiście trzymamy kciuki za zdrowie naszych policjantów.” – donoszą mundurowi.

źródło: Policja, media

Zobacz również: