Andrzej Piaseczny

Jakiś czas temu na jaw wyszło, że Andrzej Piaseczny jest osobą homoseksualną i tworzy szczęśliwy związek ze swoim partnerem. To jednak nie wszystko, bowiem popularny „Piasek” odkrył kolejny sekret ze swojego życia prywatnego.

Andrzej Piaseczny otrzymał liczne gratulacje

Bez dwóch zdań, Andrzej Piaseczny to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego show-biznesu. To twórca wielu hitów, jak „Chodź, przytul, przebacz” czy „Śniadanie do łóżka”. Oprócz koncertowania, „Piasek” stał się także poważną personą w telewizji. Był jurorem „The Voice of Poland” czy „Tańca z Gwiazdami”.

Przez wiele lat Andrzej Piaseczny trzymał swoje życie prywatne w tajemnicy. I to mimo narastających plotek o jego orientacji seksualnej. Ostatecznie jednak niespełna dwa lata temu „Piasek” zdecydował się wyjawić, że jest osobą homoseksualną. Później dowiedzieliśmy się, że mieszka ze swoim partnerem już od wielu lat. „Moja relacja jest przyjemnym związkiem, który trwa od kilku lat i liczę na to, że to się uchowa.” – przyznał Piasek.

Teraz Andrzej Piaseczny poszedł o kilka kroków dalej i przyznał, co zamierza zrobić w niedalekiej przyszłości. „Wyjawił, że chciałby wziąć ślub ze swoim partnerem, ale nie gdzieś daleko, tylko tu w Polsce. Jak na razie jest to niemożliwe, jednak jesienią odbędą się wybory parlamentarne i jeśli dojdzie do zmiany władzy, to jest duże prawdopodobieństwo, że związki partnerskie będą możliwe w naszym kraju. I właśnie na to czeka Piasek.” – czytamy w portalu Jastrząb Post.

„Nie chciałbym się uciekać do kruczków, sposobów. Jeśli za mojego życia będzie to możliwe w Polsce, mogę obiecać, że będę pierwszy.” – potwierdza Andrzej Piaseczny.

źródło: Jastrząb Post

Zobacz również: