Awantura w TVP

Do olbrzymiej awantury doszło w programie „Strefa Starcia”, który prowadzony jest przez Michała Adamczyka i widzowie mogą oglądać go na antenie TVP Info. Mamy nagranie wideo.

Awantura w programie „Strefa Starcia” na antenie TVP Info

Nikt z oglądających program „Strefa Starcia” nie spodziewał się, że za chwilę rozpęta się prawdziwa awantura. To program, do którego zapraszani są nie tylko przedstawiciele różnych partii politycznych, ale także publiczność, która może czynnie w nim brać udział, zadając pytania uczestnikom debaty.

W ostatnim odcinku prowadzący Michał Adamczyk podszedł do jednego z widzów i za chwilę wszystko się rozpoczęło. Wygląda na to, że to był ostatni udział tego mężczyzny w „Strefie Starcia”.

Mateusz Domalążek, bowiem tak nasywał się mężczyzna, przedstawił się jako członek Platformy Europejskich Technokratów. Zwrócił się do rządu i zasugerował, jakoby ostatni wypadek był spowodowany przez radiowóz, który zamykał rządową kolumnę.

Michał Adamczyk muslał interweniować i przytoczył prawdziwe fakty z tego zdarzenia. Prowadzący „Strefy Starcia” zdecydował się też na stwierdzenie, że gdyby gość uważnie oglądał TVP i TVP Info, to taka informacja na pewno nie umknęłaby jego uwadze. Na kontrę Mateusza Domalążka nie trzeba było długo czekać. „Na szczęście nie oglądam” – przyznał mężczyzna, zasiadający na widowni.

Michał Adamczyk wyraźnie został wyprowadzony z równowagi. Od razu zabrał mikrofon i rzucił „Zaraz, co pan powiedział?”. Młody mężczyzna odparł, że wcale nie ogląda telewizji. Michał Adamczyk nie pozostał dłużny: „Ale pan występuje”.

Wygląda na to, że to była ostatnia wizyta Domalążka na antenie TVP Info. Całą sytuację możecie zobaczyć na poniższym nagraniu.

Zobacz również: