morderstwo

Dramatyczne wydarzenia na komendzie powiatowej policji. W niedzielę, 25 czerwca, rozegrała się tam prawdziwa tragedia. Nie żyje 39-letni funkcjonariusz, a okoliczności są porażające.

39-letni policjant nie żyje. Osierocił dwoje dzieci

Dramatyczne sceny rozegrały się na komendzie powiatowej policji w Iławie. Jeden z funkcjonariuszy postrzelił się z broni palnej. Niestety pomimo szybko podjętej akcji ratunkowej, nie udało się uratować mu życia. Policja informuje o szczegółach dramatu.

Policjant miał 39 lat i w zawodzie był od omiu lat. Pełnił służby w ogniwach patrolowo-rowerowych i patrolach wodnych. Młodszy aspirant osierocił dwoje dzieci. Na razie nie wiadomo, dlaczego przyłożył sobie broń do głowy i strzelił.

„To był wspaniały policjant i kolega. Wszyscy jesteśmy zszokowani tym, co się stało. Nic nie wskazywało na to, że ten człowiek może się targnąć na życie” – przekazała w rozmowie z Polską Agencją Prasową, oficer prasowa policji w Iławie Joanna Kwiatkowska.

Całą niedzielę swoje czynności na miejscu prowadził prokurator. Funkcjonariusze policji mają nadzieję, że to pozwoli wyjaśnić przyczyni i okoliczności tej ogromnej tragedii.

źródło: PAP, Super Express

Zobacz również: