Teresa Lipowska
foto: YouTube

Teresa Lipowska to aktorka uwielbiana przez widzów Telewizji Polskiej. Od lat wciela się w rolę serialowej Barbary Mostowiak w hitowym serialu „M jak miłość”. Wielu fanów nie wyobraża sobie produkcji bez Lipowkiej. Stąd pada wiele pytań czy i kiedy Pani Teresa zamierza wybrać się na emeryturę. Sama zainteresowana odniosła się do plotek.

Teresa Lipowska mówi o swojej emeryturze

Aktorka w tym roku, a konkretniej w lipcu skończy 86 lat. Nie dziwi więc, że widzowie obawiają się, że Teresa Lipowska lada moment odejdzie z „M jak miłość”. Jak już wspomnieliśmy, dla wielu z nich, serial bez Barbary Mostowiak nie byłby już taki sam.

Na szczęście Teresa Lipowska rozwiała wątpliwości i uspokaja, że na razie na żadną emeryturę się nie wybiera. „Często dziennikarze pytają, czy ta rola mi się nie znudziła, czy nie chcę odejść.” – czytamy w portalu shownews.pl. „Odejdę, kiedy serial się skończy ” – dodaje Teresa Lipowska.

Jak analizują dziennikarze portalu shownews.pl, na decyzję Teresy Lipowskiej wpływ mają między innymi zarobki. O ile w „M jak miłość” nie zarabia się aż takich kokosów, to z pewnością gratyfikacje finansowe są o wiele wyższe, niż emerytura, na którą może liczyć Lipowska. „Dorobienie sobie w roli Barbary to okazja, której nie warto odpuścić.” – piszą dziennikarze rzeczonego źródła.

źródło: shownews.pl, i.pl

Zobacz również: