Michał Wiśniewski
foto: YouTube

Lider „Ich Troje” zaskoczył wielbicieli swoim wyznaniem. Michał Wiśniewski wypowiedział się na temat swojej orientacji seksualnej. Jego słowa mogą szokować, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę, iż 50-latek ma na swoim koncie 5 małżeństw.

Michał Wiśniewski mówi o swoich doświadczeniach z mężczyznami

W jednym z wywiadów Michał Wiśniewski wyjawił, iż chociaż pięciokrotnie stawał na ślubnym kobiercu z kobietami, to zdarzyło mu się być z relacji z mężczyznami. Wydaje się, że słowa celebryty mogą co poniektórych zszokować. Tym bardziej, że 50-latek praktycznie od zawsze otoczony był wianuszkiem pań.

Wokalista przyznał, iż niegdyś był w związku z mężczyzną. Co ciekawe, Michał Wiśniewski zabrał głos w sprawie swojej orientacji już w 2007 roku. Wówczas w trakcie rozmowy z dziennikarzem przyznał się do bliższych kontaktów z osobami tej samej płci.

Należy zaznaczyć, że Michał Wiśniewski podał powody, dla których spotykał się także z mężczyznami. „Ja nigdy tego nie ukrywałem. Taka była moja droga i takie doświadczenia” – zdradził lider „Ich Troje”.

Piosenkarz nie krył, iż na pewnym etapie swojego życia trochę się pogubił. Chociaż starał się być otwarty dla ludzi, to nie potrafił znaleźć, czego potrzebował.

„Myślę, że moja homoseksualna przeszłość wynikała przede wszystkim z tego, że nie mogłem znaleźć tego, czego szukałem. Byłem kiedyś z facetem, gdyż najwyraźniej nie dostałem miłości od kobiety” – ocenił Michał Wiśniewski.

Kontrowersyjny muzyk zaznaczył, iż bardzo próbował stworzyć związek z mężczyzną. Ostatecznie zbudowanie tego typu relacji mu nie wyszło.

Dzisiaj, jak dobrze wiemy, Michał Wiśniewski jest szczęśliwym mężem i ojcem. Celebryta jest w związku małżenskim z Polą Wiśniewską. Para niedawno po raz drugi została rodzicami.

źródło: Pomponik

Zobacz również: