Zofia Zborowska
foto: YouTube

Popularna aktorka Zofia Zborowska oraz jej mąż – znany siatkarz Andrzej Wrona przekazali smutne wieści. Za pośrednictwem mediów społecznościowych wyjawili, iż w ich rodzinie nie dzieje się najlepiej. Otóż bliska im istota przeszła pilną operację. Niestety w jej trakcie doszło do komplikacji.

Zofia Zborowska traktuje Wiesię jak członka rodziny

36-letnia aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie chociażby z jej Instagrama mogliśmy dowiedzieć się, że Zofia Zborowska razem z mężem traktują swojego psa Wiesię jak członka rodziny.

Niestety niedawno wyszło na jaw, że zwierzak ma ogromne kłopoty zdrowotne. W związku z tym suczka Wiesia, musiała przejść skomplikowaną operację. Mąż Zofii Zborowskiej przekazał, że piesek był na sali operacyjnej przez dwie godziny.

Co ciekawe, siatkarz czekał przed kliniką aż zabieg się skończy. Niestety, okazało się, że w trakcie operacji doszło do komplikacji.„Były dwie opcje: łatwiejsza i trudniejsza. Po otwarciu okazało się, że łatwiejsza nie wchodzi w grę” – napisał mąż Zofii Zborowskiej.

To jednak nie wszystko. Sama aktorka wyznała, że podczas zabiegu aż trzy razy doszło do zatrzymania akcji serca u Wiesi. Na szczęście zwierzak przeżył operację. Nie wiadomo jednak, czy finalnie pupil znanej pary będzie żył.

„Najbliższe 72h będą decydujące dla Wiesi. Wtedy okaże się, czy operacja się udała. Trochę to wszystko skomplikowane, ale jak wszystko się uspokoi to wam wyjaśnię. Dzięki jeszcze raz za wszystkie wiadomości” – poinformował w mediach społecznościowych ukochany Zofii Zborowskiej.

W związku z zaistniałą sytuacją wielbiciele aktorki i sportowca przesłali im mnóstwo słów wsparcia. Widać, że wielu użytkowników internetu, podobnie jak Zborowska i Wrona, traktuje swoich czworonożnych przyjaciół jak członków rodziny.

źródło: Super Express

Zobacz również: