Edyta Górniak
foto: YouTube

Popularna piosenkarka już nie raz udowodniła, że potrafi wzbudzać kontrowersje. Tym razem, Edyta Górniak zszokowała opinię publiczną swoim wyznaniem na temat zmarłego ojca.

Edyta Górniak miała trudne relacje ze swoim ojcem

Przypomnijmy, iż Jan Górniak zmarł w 2007 roku. Relacje Edyty z ojcem były skomplikowane. Tak naprawdę przez wiele lat gwiazda nie utrzymywała kontaktów ze swoim tatą.

Wokalistka przyznała niegdyś, iż ojciec odszedł od jej mamy, gdy była zaledwie kilkuletnią dziewczynką. Przed śmiercią mężczyzny Edyta Górniak próbowała się z nim pogodzić. Diwa podjęła starania, aby odnowić relacje z tatą. Jednak zdaniem mediów nie udało się tego uczynić.

Co ciekawe, Edyta Górniak bardzo rzadko wypowiadała się na swojej relacji z ojcem. Tak naprawdę to słynny Don Vasyl wyjawił co nieco więcej informacji na temat stosunków między wokalistką i jej tatą.

Niestety to, co powiedział Król Cyganów, nie napawało optymizmem.

„Tatę Edyty znałem od lat. Graliśmy często razem w moim zespole. On grał pięknie na gitarze. Później słuch o nim zaginął, ale Edyta chciała z nim odnowić kontakt. Pomagałem jej go odnaleźć przed ślubem, ale niestety się nie udało. Jej tata bardzo za nią tęsknił. Mimo że nie mieli kontaktu, on zawsze się ciepło o niej wypowiadał. Oglądał jej występy i był z niej dumny. Pamiętam, jak ją podziwiał i mówił, że widzi w niej siebie. Mnie też ona przypomina Jana” – zaznaczył Don Wasyl.

Niespodziewanie w ostatniej sesji Q&A na Instagramie Edyta Górniak odniosła się do relacji z tatą. Ku zaskoczeniu fanów piosenkarka wyznała, że aktualnie ma kontakt z ojcem i „dzieli ich tylko fizyczność”.

„Myślę, kochanie, że nie minie, że uczymy się z nim żyć. Potrafimy jednak, otwierając serce i percepcję, komunikować się z naszymi bliskimi, którzy są w innej przestrzeni i których dzieli od nas tylko fizyczność. Nie możemy ich dotknąć, lecz możemy poczuć i komunikować się z nimi. Ja mam kontakt z moim tatą” – stwierdziła gwiazda.

Mało tego, Edyta Górniak podała przykład, który miał potwierdzić, to co powiedziała. „Jeśli trudno ci teraz to zrozumieć, porównaj to do wiatru. Widzisz go? Nie, lecz czy masz wątpliwość, że istnieje?” – wyznała.

źródło: Pudelek

Zobacz również: