Magda Gessler
foto: YouTube

Prowadząca „Kuchenne rewolucje” zaskoczyła fanów zdjęciem, które pojawiło się na okładce jednego z magazynów. W związku z fotografią Magda Gessler znalazła się w ogniu krytyki. Niektórzy zarzucili jej, iż oszukuje swoich wielbicieli. O co dokładnie chodzi?

Magda Gessler zapozowała nago

Niedawno Magda Gessler zszokowała swoich wielbicieli. Chodzi o zdjęcie gwiazdy TVN. Kobieta zapozowała na nim nago. Ciało gwiazdy zasłoniła jedynie gazeta.

Na fotografii widzimy niezwykle zgrabne nogi gospodyni „Kuchennych rewolucji”. Uwagę przykłuwały zwłaszcza stopy Magdy Gessler, na których znalazły się złote szpilki z pomponem.

Poza fotografią znanej restauratorki w magazynie znalazł się także wywiad z Magdą Gessler. Kobieta opowiedziała w nim o swoim podejściu do kwestii wieku.

„Nie wierzę we wszystkie kwestie tyczące się wieku. Jeżeli jesteś emocjonalnie, fizycznie i intelektualnie aktywny, pozbawiony jesteś wieku. (…) Są osoby, które nie rozumieją mojej nadprzyrodzonej młodości. (…) Ja jestem poza wiekiem. Przez całe życie robiłam to, co sobie wymyśliłam. Trenuję swoją głowę, dobre emocje. Bliżej mi jest do młodych ludzi. Wyłoniłam się z energii, która nie jest normalna. Swojego życia nie stymuluję na siłę, bo to, co siedzi w mojej głowie, nie wymaga podkręcania” – wyjawiła gwiazda TVN.

Co ciekawe, zdjęcie restauratorki wywołało u części osób negatywne emocje. Niektórzy zarzucili celebrytce, iż jej fotografia jest zbyt mocno wyretuszowana. Krótko mówiąc, doszli do wniosku, że celebrytka oszukała swoich fanów, gdyż w rzeczywistości wygląda nieco inaczej.

Poniżej prezentujemy kilka komentarzy internautów, którzy nie mieli wątpliwości, iż w wizerunek Magdy Gessler zbyt mocno ingerował grafik. „Nogi to chyba pożyczone”, „Ale retusz…. To jest to niebanie się przemijania”, „Patrzę na to zdjęcie i mam wrażenie, że wszystko jest w innej parafii twarz, ramiona, nogi”, „Pani Magda jest świetną, pewna siebie kobietą. Po co ten Photoshop?” – skrytykowali fotografię restauratorki jej fani.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Wiktor Krajewski (@wiktor.krajewski)

źródło: Jastrząb Post

Zobacz również: