Roksana Węgiel
Instagram

18-letnia Roksana Węgiel znowu znalazła się na ustach opinii publicznej w Polsce. To kolejna już sytuacja, gdy młoda wokalistka naraziła się swoim fanom. Co takiego nie spodobało się wielbicielom Roxie?

Roksana Węgiel chce zerwać z wizerunkiem grzecznej dziewczynki?

Wokalistka nie tak dawno skończyła 18 lat. Od tego czasu Roksana Węgiel próbuje zerwać z łatką grzecznej dziewczynki. Co ciekawe, coraz częściej jej fanom nie podoba się to, co robi ich ulubienica.

Sporo kontrowersji wywołał związek piosenkarki ze starszym o osiem lat producentem muzycznym, Kevinem Mglejem. Mężczyzna ma już 3-letniego synka Williama.

Niedawno okazało się, że Roksana Węgiel zaręczyła się ze swoim partnerem. Niebawem ma odbyć się ich ślub. Poza tym, para buduje wspólny dom.

To jednak nie koniec kontrowersji. Roksana Węgiel chętnie pokazuje się w bardzo odważnych strojach. 18-latka nie ma oporów, aby odsłaniać sporo ciała. Świadczą o tym najnowsze wpisy celebrytki.

Jedna z fotografii, które Roksana Węgiel umieściła na Instagramie, pochodzi z wakacji. Widzimy na niej artystkę w bardzo wyciętym stroju. Taka stylówka nie spodobała się internautom.

„Przesada”, „Szkoda dziewczyno, że się rozmieniasz na drobne. Studia jakieś planujesz? Czy tylko na śpiewanie stawiasz jako cel w życiu? Potrafiłabyś zrobić coś ambitnego? Zapisać się na kartach historii np. jako pani naukowiec. Śpiewaczek było już wiele i ślad po nich zaginął. Jeśli jesteś taka jak na zdjęciach, to nie daje to zbyt wielkich nadziei na osiągnięcie coś rozumem”, „O nie, brzuch na wierzchu” – skrytykowali dziewczynę użytkownicy Instagrama.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ROXIE 💎 (@roxie_wegiel)

Kontrowersyjny występ na Igrzyskach Europejskich

Kolejną z szeroko komentowanych sytuacji był występ Roksany Węgiel na rozpoczęciu Igrzysk Europejskich w Krakowie. Widzom nie bardzo przypadł do gustu strój artystki.

„Na scenie wyglądałaś jak znudzona pseudo gwiazdka. Zero energii pasji i chęci… Pokazać tyłek, cycki, wymalowana buzię i tyle. Zgarnąć „hajsy” i do domu. Przykre bo gdzieś się zatraciłaś i nie wiem czy uda Ci się wrócić na odpowiednie tory pomimo pięknego głosu i niesamowitego potencjału” – napisała jedna z fanek w komentarzu pod zdjęciem z otwarcia Igrzysk.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ROXIE 💎 (@roxie_wegiel)

źródło: Plotek

Zobacz również: