Katarzyna Dowbor
foto: YouTube

Znakomita wiadomość dla fanów Katarzyny Dowbor. Z najnowszego wpisu 64-letniej dziennikarki wynika, że szykują się ogromne zmiany w jej życiu zawodowym. Oto szczegóły.

Katarzyna Dowbor przyjęła propozycję pracy?

Na początku maja wielbciciele Katarzyny Dowbor przeżyli szok, gdy okazało się, że po 10 latach ich idolka straciła pracę w Polsacie. Dokładnie rzecz biorąc prezenterka została zwolniona z programu „Nasz nowy dom”.

Co ciekawe, zwolnienie z Polsatu byłu nieprzyjemnym zaskoczeniem zarówno dla fanów Katarzyny Dowbor, jak i samej gwiazdy. 64-latka szykowała się do nagrania nowego sezonu „Naszego nowego domu”, gdy została zaproszona na spotkanie z Edwardem Miszczakiem. Nieoczekiwanie dyrektor programowy podziękował jej za współpracę.

Na szczęście okazało się, Katarzyna Dowbor nie musiała narzekać na brak ofert. Dziennikarka wyznała, po odejściu z Polsatu otrzymała sporo propozycji zawodowych.

„Otworzyły się przede mną drzwi. Nawet kilka par. Ale czas jest bardzo dobrym doradcą, na spokojnie (…) Muszę otworzyć te drzwi do końca, zadeklarować się” – przyznała w jednym z wywiadów.

Co ciekawe, jeszcze kilka dni temu pojawiły się doniesienia, iż rudowłosa celebrytka ma przejść do TVN i tam poprowadzić „Dzień dobry TVN”. Póki co, nikt nie potwierdził oficjalnie tej plotki.

Najnowszy wpis Katarzyny Dowbor sugeruje, że jedną z propozycji przyjęła. Prezenterka umieściła bowiem na Instagramie zdjęcie, pod którym znalazł się podpis: „Bruksela z okna hotelowego. Przygoda służbowa się zaczyna”.

Jak na razie nie wiadomo, w jakim charakterze Katarzyna Dowbor znalazła się w stolicy Belgii. Jesteśmy jednak przekonani, że niebawem się tego dowiemy.

foto: Instagram

źródło: Super Express

Zobacz również: