protest rolników w Warszawie

Potworne sceny rozegrały się w stolicy naszego kraju. Otóż w jednym z mieszkań w bloku przy Wybrzeżu Kościuszkowskim odnaleziono zwłoki dziecka. To nie wszystko. Nieoficjalnie mówi się o tym, że matka niemowlaka próbowała się zabić.

Dziecko miało zaledwie 3 miesiące

Do tragedii doszło w Warszawie. Okolo godziny 12:00, w środę, 28 czerwca kobieta odkryła w mieszkaniu zwłoki swojego 3-miesięcznego dziecka. Ciało niemowlaka znajdowało się w łóżeczku.

„Do zdarzenia doszło wczoraj (środa, 28 czerwca red.). Na miejsce zdarzenia został wezwany lekarz, który stwierdził zgon dziecka” – podał prok. Szymon Banna z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

„Na miejscu funkcjonariusze policji, pracujący pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej Warszawa – Śródmieście Północ wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz zwłok dziecka” – dodał przedstawiciel prokuratury.

„Na chwilę obecną prokuratura oczekuje na przekazanie zgromadzonych materiałów procesowych przez policję celem podjęcia decyzji w przedmiocie wszczęcia śledztwa oraz wykonania dalszych czynności procesowych” – dodał prok. Szymon Banna.

Matka chciała się zabić

Dziennikarze jednego z popularnych tabloidów dotarli do szokujących informacji. Świadek zdarzenia poinformował media, że zrozpaczona matka chciała popełnić samobójstwo.

„Chwilę po tym tragicznym odkryciu, matka dziecka próbowała targnąć się na swoje życie” – stwierdziło źródło tabloidu.

Tych wieści nie chce komentować prokuratura z Warszawy. „Z uwagi na charakter sprawy, nie wypowiadamy się w tym temacie” – powiedział Bartłomiej Śniadała z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

źródło: Goniec

Zobacz również: