Nasz nowy dom
foto: YouTube

Wielbiciele „Nasz nowy dom” bardzo sceptycznie podchodzili do zmian w ich ulubionym programie. Widzowie nie potrafili zrozumieć, dlaczego po 10 latach z show pożegnała się Katarzyna Dowbor. Wiele osób wieszczyło, że nowa prowadzącą – Elżbieta Romanowska nie poradzi sobie. Teraz jeden z członków ekipy remontowej wyjawił, co dzieje się na planie hitu Polsatu. Z pewnością jego słowa Was zadziwią.

„Nasz nowy dom” bez Katarzyny Dowbor

Elżbieta Romanowska zajęła miejsce doświadczonej koleżanki z branży kilkanaście tygodni temu. W maju po raz pierwszy pojawiła się na planie programu „Nasz nowy dom”. Już wtedy zaczęły pojawiać się pierwsze pogłoski, jakoby nowa prowadząca nie została ciepło przyjęta przez resztę ekipy.

Tymczasem jeden z pracowników remontowych w show Polsatu – Wiesław Nowobilski uchylił rąbka tajemnicy. Mężczyzna wyznał, co dzieje się na planie „Nasz nowy dom”. Niewątpliwie jego słowa mogą niektórych zadziwić, zwłaszcza tych, którzy uwierzyli w złośliwe plotki.

Wiesław Nowobilski ujawnił, jakie są jego relacje z nową prowadzącą „Nasz nowy dom”. Kierownik ekipy remontowej programu zdradził, jak układa mu się współpraca z nową prowadzącą.

Jak się zaraz przekonacie, jego opinia jest zupełnie inna niż treść złośliwych plotek. Okazuje się bowiem, że Elżbieta Romanowska bardzo dobrze sobie radzi w roli prowadzącej „Nasz nowy dom”, a członkowie ekipy bardzo ją polubili.

„Odnoszę wrażenie, jakbym znał ją już kilka lat, a w rzeczywistości spędzamy ze sobą dopiero drugi dzień” – nie krył Wiesław Nowobilski.

Mało tego, mężczyzna obdarzył nową koleżankę komplementami. Budowlaniec podkreślił, iż nowa gospodyni programu świetnie sobie radzi.

„Ela weszła na wesoło, pozytywnie. Rozpiera ją energia, którą daje każdemu, kto jest na planie. Już widzę i mogę stwierdzić, że ta współpraca będzie się naturalnie i szybko rozwijała. Jej energia jest zaraźliwa i napędza wszystkich do działania” – ocenił kierownik ekipy budowlanej programu „Nasz nowy dom”.

źrodło: Pudelek

Zobacz również: