Michał Szpak
foto: YouTube

32-letni piosenkarz wypoczywa aktualnie na wakacjach. Michał Szpak umieścił w mediach społecznościowych zdjęcia ze swoich wojaży. Celebryta zaskoczył internautów tym, co pokazał w sieci. Przedziwne stylizacje oraz tajemniczy przystojniak u boku wzbudziły liczne komentarze.

Michał Szpak pozuje u boku tajemniczego przystojniaka

Wokalista, który od lat uchodzi za skandalistę, właśnie wypoczywa na zagranicznych wakacjach. Wiele wskazuje na to, że Michał Szpak spędza wolne chwile w jednym z krajów z kręgu kultury hiszpańskojęzycznej.

32-letni Michał Szpak postanowił się podzielić zdjęciami ze swojego wypoczynku. Opublikowane w mediach społecznościowych fotografie mocno zaskoczyły internautów. Chodzi zarówno o stylizację celebryty, jak i osobę, która towarzyszy mu na jednym ze zdjęć.

Na umieszczonych na Instagramie fotografiach można zobaczyć Michała Szpaka w dość przedziwnych stylizacjach. Jedno ze zdjęć ukazuje celebrytę pozującego w samych kąpielówkach. Na innym piosenkarz pozuje z ciekawymi dodatkami. Mowa o berecie jak u komandosa, designerskich okularach i z różańcem na szyi.

Sporo komentarzy zyskało zdjęcie, na którym Michałowi Szpakowi towarzyszy tajemniczy przystojniak z gęstym zarostem, okrągłymi okularami i ze złotym kolczykiem w uchu. Mężczyzna odważnie pokazuje klatę i pręży się przed kamerą.

Póki co nie wiadomo, kim jest towarzysz wokalisty. To co można z pewnością stwierdzić, to że mężczyzna pozujący razem z Michałem Szpakiem ma wygląd godny amanta.

Z pewnością internauci zainteresowali się owym przystojniakiem tak bardzo, gdyż kilka miesięcy temu Michał Szpak wyznał, iż jest osobą panseksualną.

„Miłość to opieka, troska, zachwyt, relacja z osobą, z którą jest mi dobrze. Nie mogę powiedzieć, że zakocham się tylko w kobiecie lub tylko w mężczyźnie, bo ja zakochuję się w człowieku. Seksualność to sfera, którą odkrywa się całe życie. Gdybym miał jednoznacznie siebie określić, jestem panseksualny. Uważam, że każdy, niezależnie od płci kulturowej, tożsamości płciowej i orientacji seksualnej, zasługuje na miłość. Jestem queerowy, nie identyfikuję się z żadną płcią. Tam naprawdę żyję tu i teraz. Żyję chwilą” – powiedział jakiś czas temu.

Teraz wiele osób zastanawia się, co takiego łączy tajemniczego mężczyznę ze znanym wokalistą. Macie jakieś pomysły?

Michał Szpak
foto: Instagram
Michał Szpak
foto: Instagram

źródło: Jastrząb Post

Zobacz również: