Michał Wiśniewski
foto: YouTube

W sieci zawrzało. Czyżby Michał Wiśniewski miał po raz siódmy zostać ojcem? W sprawie głos zabrała obecna żona celebryty – Pola.

Michał Wiśniewski ma szóstkę dzieci z trzema kobietami

Lider „Ich Troje” jest obecnie w związku małżeńskim z Polą. Zanim jednak znalazł szczęście u boku 37-latki, Michał Wiśniewski aż czterokrotnie stawał na ślubnym kobiercu.

Z Polą Wiśniewską celebryta doczekał się dwóch synów. Falco przyszedł na świat dwa lata temu. Natomiast najmłodsza pociecha Michała – syn Noel, urodził się w połowie maja tego roku.

Niedawno w mediach pojawiła się zaskakująca informacja. Otóż w sieci na jednym z portali ukazał się artykuł, którego autor stwierdził, iż Michał Wiśniewski znów zostanie ojcem. Czy faktycznie Pola jest w ciąży?

Głos na ten temat zabrała sama zainteresowana. To właśnie Pola właśnie natknęła się na wspomniany wyżej artykuł. Żona Michała Wiśniewskiego zdecydowała się go udostępnić na swoim profilu.

Jednocześnie małżonka Michała Wiśniewskiego podkreśliła, iż artykuł bardzo ją zaskoczył. „Takie rewelacje” – napisała żona lidera „Ich Troje” i oznaczyła swojego męża.

Z reakcji Poli Wiśniewskiej możemy wywnioskować, że o żadnej ciąży nie może być mowy. Zresztą małżonka celebryty dopiero nieco ponad miesiąc temu urodziła synka Noela.

Michał Wiśniewski
foto: Instagram

źródło: Jastrząb Post

Zobacz również: