Piotr Cyrwus
foto: YouTube

Była gwiazda „Klanu” zdradziła wstrząsające szczegóły dotyczące swojego życia prywatnego. Piotr Cyrwus wyznał, że miał w swoim życiu trudne chwile. Wszystko odbiło się na jego zdrowiu psychicznym. Ucierpiały też relacje z najbliższymi. Z pewnością wspomnienia artysty porażają.

Piotr Cyrwus skorzystał z terapii

Chociaż Piotr Cyrwus zagrał wiele ról, to i tak większość widzów kojarzy go z roli Ryśka w serialu „Klan”. W jednym z wywiadów były gwiazdor TVP wyznał, iż musiał zmierzyć się z poważnymi klopotami w życiu prywatnym.

Piotr Cyrwus miał pewne problemy natury psychicznej. Na szczęście w tej chwili wszystko jest już w porządku. Jednak ze słów aktora wynika, że momentami było bardzo ciężko.

„Już się tak nie szarpię i nie miotam, jak kiedyś, złapałem odpowiednią równowagę, a moim największym sukcesem jest to, że potrafię być szczęśliwy. Ale ta zmiana nastawienia nie przyszła sama, wymagała czasochłonnych działań. Wykonałem pewną pracę, dzięki córce zdecydowałem się na terapię i dziś więcej rozumiem, niż powiedzmy dziesięć lat temu. Terapia pomogła mnie i rodzinie w naszych relacjach, ale też pod kątem zawodowym, gdyż nie ma sztuki bez znajomości psychologii” – zdradził Piotr Cyrwus.

Co ciekawe, do skorzystania z pomocy specjalisty zachęciła artystę jego córka. Dziś aktor nie ma wątpliwości, że to ona pomogła mu dojść do dobrej kondycji psychicznej.

Jednocześnie Piotr Cyrwus przyznał, że do pogorszenia się jego stanu aktora przyczyniła się między innymi choroba alkoholowa jego córki. Dodajmy, że finalnie kobiecie udało się wygrać z uzależnieniem. Jednak alkoholizm ukochanego dziecka odcisnął piętno na psychice odtwórcy roli Rysia Lubicza.

Teraz Piotr Cyrwus nie ma wątpliwości, że najważniejsza jest rodzina. „Teraz najbardziej buduje mnie patrzenie na życie z oddechem, nie chcę robić niczego na siłę, nie wszystko muszę zdobywać. Patrząc w oczy moich wnuków, dzieci i czasem żony, wiem, że jesteśmy dziś szczęśliwi, że mamy dobre relacje. Ale kosztowało mnie to wiele pracy z samym sobą” – zaznaczył aktor.

źródło: Pomponik

Zobacz również: