Katarzyna Dowbor
foto: YouTube

Była gwiazda Polsatu uradowała swoich fanów. Katarzyna Dowbor przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych znakomite wieści. Pod wpisem lubianej dziennikarki zawrzało. Wielbiciele nie kryli zachwytu.

Katarzyna Dowbor ma nową pracę

Była prowadząca „Nasz nowy dom” opublikowała na swoim profilu na Instagramie radosny wpis. Otóż Katarzyna Dowbor umieściła fotografie, a dokładnie kadry z planu zdjęciowego.

Jednocześnie gwiazda zapowiedziała, że niebawem jej fanów czeka miłe zaskoczenie. „Szykuję dla was niespodziankę” – napisała pod zdjęciami.

Co ciekawe, Katarzyna Dowbor nie zdradziła szczegółów nowego projektu, nad którym aktualnie pracuje. Dziennikarka zdecydowała się jedynie pokazać kilka kadrów z planu zdjęciowego.

Oczywiście wielbiciele Katarzyny Dowbor niezwykle uradowali się z tej informacji. Internauci dali temu wyraz w komentarzach pod wspomnianym wyżej postem. „Czekamy na kolejny rozdział z pani kariery”, „Cieszę się że znów możemy Panią oglądać. Powodzenia w nowej pracy i wszystkiego co najlepsze dla Pani”, „Czekamy Pani Kasiu brakuje Pani uśmiechu i dobroci”, „Bardzo mnie to cieszy. Dużo dobrego Pani Kasiu,powodzenia w nowym wyzwaniu. Pozdrawiam” – napisali użytkownicy Instagrama pod wpisem gwiazdy.

Warto podkreślić, iż część komentujących zaczęło się zastanawiać, w jakim projekcie może brać udział Katarzyna Dowbor. Pomysły były przeróżne. Aczkolwiek spora liczba osób przewiduje, że gwiazda niebawem pojawi się na antenie TVN-u.

„Sądząc po zdjęciach to będzie coś z modą damską. Super że będzie Pani w TVN”, „Ja bym panią widziała w dzień dobry TVN”, „Sądząc po zdjęciach to będzie coś z modą damską super że będzie Pani w TVN” – przewidywali fani.

źródło: Plejada

Zobacz również: