Magda Gessler
foto: YouTube

Na wielbcieli „Kuchennych rewolucji” padł blady strach. Czyżby niebawem ich ulubiony program miał zniknąć z anteny? W końcu już za kilka dni Magda Gessler skończy 70 lat. Czy gwiazda TVN wybiera się w związku z tym na zasłużoną emeryturę?

Magda Gesler będzie niebawem obchodzić 70. urodziny

Już niedługo, bo 10 lipca Magda Gessler będzie świętować 70. urodziny. Gwiazda od 13 lat prowadzi program „Kuchenne rewolucje”. Ponadto kobieta prowadzi własne restauracje.

Również w życiu prywatnym Magda Gessler jest dość zapracowaną osobą. Restauratorka ma dwoje wnucząt, a niebawem zostanie babcią po raz trzeci.

W związku z powyższym wielbiciele gwiazdy TVN zaczęli się zastanawiać, czy przypadkiem Magda Gessler nie porzuci dotychczasowych obowiązków i nie wybierze się na zasłużoną emeryturę.

Niewątpliwie do tego typu rozważań przyczyniły się zbliżające 70-te urodziny Magdy Gessler. Niektórzy spekulują, że być może po osiągnięciu 70. roku życia restauratorka podejmie decyzję o tym, aby w końcu odpocząć i skupić się na sobie i życiu rodzinnym.

Sprawa na tyle zainteresowała opinię publiczną, że dziennikarze jednego z tabloidów postanowili zapytać o ewentualne przejście na emeryturę Magdę Gessler.

Na szczęście okazało się, że restauratorka nigdzie się nie wybiera. Mało tego gwiazda „Kuchennych rewolucji” przyznała, że praca to dla niej odpoczynek.

„To jest mój odpoczynek. Mi się wydaje, że kontakt z ludźmi to jest tak fascynujące, tak interesujące, że spełnianie mojej pasji, pomoc ludziom i psychiczna i zdrowotna jest chyba moim celem w życiu” – podkreśliła Magda Gessler.

„Trzeba kochać to, co się robi. Trzeba kochać ludzi, patrzeć im w oczy, uśmiechać się” – dodała restauratorka.

źródło: Super Express

Zobacz również: