Zenek Martyniuk
foto: YouTube

Do skandalicznej sytuacji doszło na jednym z koncertów Zenka Martyniuka. Lider zespołu „Akcent” przyznał, że pierwszy raz od 30 lat spotkało go coś takiego. W sieci już kraży nagranie, a ludzie grzmią: „to chamstwo”.

Zenka Martyniuka spotkała ogromna przykrość

Na koncercie zespołu „Akcent” we Włodawie wydarzyła się przykra sytuacja. Zenek Martyniuk doświadczył czegoś takiego, co nie spotkało go nigdy wcześniej w trakcie 30-letniej kariery muzycznej.

Dokładnie rzecz biorąc, Zenek Martyniuk i towarzyszący mu muzycy zostali obrzuceni jajami. Artysta jeszcze podczas konceru zareagował na tę nieprzyjemną sytuację.

Król disco polo powiedział wprost, co myśli o tym, co się wydarzyło we Włodawie podczas dni miasta. Piosenkarz nie krył, że nigdy nie spotkał się z tak chamskim zachowaniem publiczności. Był bardzo smutny i rozgoryczony zaistniałym incydentem.

„Koncertów, w trakcie ponad 30-letniej kariery, zagraliśmy bardzo dużo. Ale pierwszy raz się nam zdarzyło tu, we Włodawie, że ktoś rzucił jajkami. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim czymś, a zagrałem kilkanaście tysięcy koncertów” – przyznał rozedrganym głosem Zenek Martyniuk.

„Chętniej bym zakończył i pożegnał się z państwem, ale mam umowę jakoś zobowiązującą, więc niestety. Ale to będzie bardzo smutny koncert” – dodał lider zespołu „Akcent” przed wznowieniem występu.

Z pewnością nie można odmówić Zenkowi Martyniukowi klasy. Chociaż spotkała go bardzo nieprzyjemna sytuacja, to potrafił wywiązać się ze złożonych wcześniej zobowiązań. A trzeba wspomnieć, że wiele razy inne gwiazdy kończyły swoje koncerty z o wiele bardziej absurdalnych powodów.

Co ciekawe, w mediach pojawiło się nagranie z koncertu we Włodawie. Możecie je obejrzeć poniżej. Warto dodać, że pod wideo pojawiło się sporo komentarzy. Ludzie nie kryli oburzenia zachowaniem publiczności we Włodawie.

„To już chamstwo. Nie chcesz słuchać – nie idź na koncert. Zenek tworzy, co tworzy, ale grono odbiorców ma i ten ktoś zespuł im koncert” – napisał jeden z internautów.

źródło: Pudelek

Zobacz również: