Elżbieta Jaworowicz

Wielbiciele Elżbiety Jaworowicz poważnie się zaniepokoili. Z telewizyjnych korytarzy dobiegły bowiem przykre doniesienia na temat dziennikarki. Prowadząca „Sprawę dla reportera” ma mieć problemy ze zdrowiem. Co dzieje się z ikoną TVP?

Elżbieta Jaworowicz poddała się rehabilitacji

Z pewnością Elżbieta Jaworowicz uchodzi za jedną z ikon Telewizji Polskiej. Kobieta od kilkudziesięciu lat prowadzi kultową już „Sprawę dla reportera”. Fani programu, jak i samej dziennikarki zaczęli się jednak poważnie niepokoić.

Otóż w jednym z kolorowych magazynów pojawiła się wiadomość, iż Elżbieta Jaworowicz zmaga się z kłopotami zdrowotnymi. Według informatora, który podobno pracował w Telewizji Polskiej, 77-letnia gwiazda ma problemy ze stawami oraz kręgosłupem. Podobno szczególnie obciążone mają być jej kolana oraz biodra.

To jednak nie wszystko. Przypuszczalnie kłopoty Elżbiety Jaworowicz wynikają z charakterystycznego sposobu siedzenia dziennikarki. Jak dobrze kojarzymy, prezenterka TVP siedząc nie tylko krzyżuje nogi, ale też ustawia je pod sporym kątem. Chociaż dzięki takiemu zabiegowi prezentuje się zgrabniej, to mocno cierpi na tym jej ciało.

W związku z zaistniałymi kłopotami Elżbieta Jaworowicz zdecydowała się na rehabilitację. Tym sposobem zamierza zadbać o swoje zdrowie, a przede wszystkim wzmocnić wyeksploatowane stawy.

Informator magazynu zaznaczył jednak, że kłopoty prowadzącej „Sprawę dla reportera” nie są na tyle ciężkie, aby konieczna była operacja.

Oczywiście Elżbieta Jaworowicz nie brała również pod uwagę rezygnacja z występów w kultowym programie.

77-latka nie zamierza zmieniać swojego nawyku

Warto zaznaczyć, iż pomimo problemów ze zdrowiem, Elżbieta Jaworowicz nie zamierza zmienić swoich nawyków odnośnie siedzenia. Chociaż właśnie takie zalecenie wydali jej rehabilitanci, którzy się nią zajmowali.

Specjaliści zasugerowali, aby 77-latka zmieniła sposób siedzenia na bardziej poprawny. Dzięki temu prowadząca „Sprawę dla reportera” odciążyłaby kręgosłup i stawy.

Jednakże jak już wiemy Elżbieta Jaworowicz nigdy tego nie zrobi z jednego powodu. Okazało się bowiem, że dziennikarka TVP przedkłada profesjonalizm ponad swój komfort. Rzekomo gwiazda stwierdziła, iż zmiana pozycji świadczyłaby o braku szacunku do widza, który oczekuje od niej konkretnej prezencji.

źródło: Lelum

Zobacz również: