Marta Żmuda-Trzebiatowska
foto: YouTube

39-letnia Marta Żmuda Trzebiatowska niezbyt chętnie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Tymczasem niespodziewanie za pośrednictwem mediów społecznościowych wyznała przykrą prawdę. Okazuje się, że aktora cierpi na chorobę, która mocno utrudnia jej życie.

Marta Żmuda Trzebiatowska choruje na Hashimoto

Wydaje się, że życie Marty Żmudy Trzebiatowskiej jest usłane różami. Aktorka systematycznie występuje w telewizji i teatrze. Widzowie kojarzą ją z ztakich seriali jak: „Na dobre i na złe”, czy „Blondynka”. Poza tym, zagrała w takich produkcjach kinowych jak: „Och, Karol 2”, czy „Nie kłam kochanie”.

W życiu prywatnym Marta Żmuda Trzebiatowska także nie ma powodów do narzekań. Od 2015 roku jest szczęśliwą żoną kolegi po fachu – Kamila Kuli. Para doczekała się dwójki dzieci. Najpierw w 2017 roku na świat przyszedł chłopiec, a póżniej córeczka.

Niestety właśnie okazało się, że nie wszystko układa się tak jak powinno. Marta Żmuda Trzebiatowska wyznała w swoim wpisie na Instagramie, iż choruje na Hashimoto.

„Od lat borykam się z chorobą, która czasami uprzykrza mi życie. Chyba pierwszy raz dzielę się tym z Wami, bo wiem, że dotyczy to wielu z Was. Jednym z objawów jest pogarszający się stan skóry przez zachwianą gospodarkę hormonalną, niedobory antyoksydantów oraz obniżoną odporność. Hashimoto, bo o tej podstępnej chorobie mowa, to moja codzienność. W okresach kiedy dużo pracuję, mało śpię i nie pilnuję tego co jem, zawsze w pierwszej kolejności cierpi moja skóra, która jest papierkiem lakmusowym w moich zmaganiach z Hashimoto” – napisała szczerze Marta Żmuda Trzebiatowska w mediach społecznościowych.

źródło: Jastrząb Post

Zobacz również: