Joanna i Jacek Kurski
foto: YouTube

Wielbiciele Joanny i Jacka Kurskich przecierają oczy ze zdumienia. Żona byłego prezesa TVP spakowała walizki i wyjechała. Co ciekawe, wiadomo z jakiego powodu to uczyniła. Oto szczegóły.

Jacek Kurski pracuje za oceanem

Jakiś czas temu zaszło sporo zmian w życiu Jacka Kurskiego i jego rodziny. Dawny polityk PiS odszedł ze stanowiska prezesa TVP. Natomiast jego małżonka pożegnała się z posadą szefowej „Pytania na śniadanie”.

Chwilę później Jacek Kurski otrzymał bardzo intratną posadę w Waszyngtonie. Dokładnie rzecz biorąc mężczyzna rozpoczął pracę w Banku Światowym w Stanach Zjednoczonych.

Niestety, w związku z nową pracą rodzina Kurskich nie może być na co dzień razem. Jacek Kurski mieszka w USA, natomiast Joanna i ich córeczka Anna Klara Teodora  w Polsce.

Wydaje się, że rozłąka musiała wpłynąć na ich małżeństwo. Joanna Kurska podjęła pilną decyzję. Była pracownica TVP spakowała walizki i udała się do męża.

„Mąż pracuje w Banku Światowym, więc musiał pojechać do Waszyngtonu (…) Taka jest cena tej pracy, że spędzimy święta osobno. Pożegnaliśmy go z ciężkim sercem, Ania bardzo płakała. Ale mi nie wolno się mazgaić. Święta spędzimy z moimi synami i z Teodorką. Będziemy razem piec babki, pójdziemy ze święconką do kościoła. Ale malutka już bardzo tęskni za tatą, wszyscy bardzo tęsknimy za Jackiem. Będzie go brakowało w czas świąt” – mówiła w kwietniu tego roku żona Jacka Kurskiego.

Z pewnością powyższe kwestie zdecydowały, że na początku lipca dawna szefowa „Pytania na śniadanie” postanowiła wyjechać z Polski. Informatorzy mediów stwierdzili, że Joanna planowała to zrobić to od jakiegoś czasu. Kobieta nie potrafiła sobie bowiem poradzić z tęsknotą za ukochanym.

Tuż po przylocie do Waszyngtonu małżonka Jacka Kurskiego opublikowała na Instagramie wspólne z mężem. „Bez filtra, za to z Miłością” – napisała pod zdjęciem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Joanna Kurska (@joanna_kurska)

Pod wpisem Joanny Kurskiej natychmiast pojawiły się komentarze. „Piękna para i najlepszy Prezes TVP”, „Piękna miłość”, „Piękni” – napisali użytkownicy Instagrama.

źródło: Pomponik

Zobacz również: