Zenek Martyniuk
foto: YouTube

Małżonka Zenka Martyniuka z zespołu „Akcent” zdradziła w najnowszym wywiadzie, iż niebawem czeka ją poważna operacja. Danuta wyjawiła szczegóły dotyczące zabiegu.

Zenek Martyniuk może pochwalić się zadbaną żoną

Danuta Martyniuk należy do osób, które lubią o siebie zadbać. Najwyraźniej celebrytka bardzo poważnie potraktowała temat swojego wyglądu. Jakiś czas temu mocno schudła. Wszystko dzięki diecie (rezygnacji ze słodyczy) oraz treningom.

Następnie kobieta przeszła korektę nosa. Ukochana Zenka Martyniuka wyjaśniła, że interwencja lekarza była potrzebna zarówno z powodów estetycznych, jak i zdrowotnych.

Teraz okazało się, że to nie koniec zmian w wyglądzie celebrytki. Żona Zenka Martyniuka zdecydowała się na kolejną operację. Opowiedziała o niej w wywiadzie z dziennikarzem. Ukochana króla disco polo podkreśliła, iż to poważny zabieg.

„Na początku września czeka mnie operacyjny lifting twarzy. To poważny zabieg, który wymaga przygotowania, by potem człowiek mógł szybko wrócić do formy, jako wykwalifikowana pielęgniarka wiem jakie to ważne” – przyznała kobieta.

Co ciekawe, małżonka Zenka Martyniuka skupia się nie tylko na swoim wyglądzie, ale i garderobie. Nie od dziś wiadomo, że żona lidera „Akcent” ma słabość do luksusowych marek.

Danuta w wywiadach wiele razy mówiła o tym, iż nie oszczędza na markowej odzieży, czy akcesoriach. Chętnie zaopatruje się w przedmioty od Prady czy Burberry. Kiedyś wyznała nawet, iż zakup drogich torebek traktuje jak lokatę.

źródło: Pudelek

Zobacz również: