Taniec z gwiazdami
foto: YouTube

Wielbiciele „Tańca z gwiazdami” nie kryją radości. Jeden z gwiazdorów legendarnego show wziął właśnie ślub. Łukasz Czarnecki, bo o nim mowa, pobrał się  z Sylwią Karim. W sieci młoda para opublikowała bajkowe zdjęcia z tego ważnego dla siebie dnia.

„Taniec z gwiazdami” dał mu sławę

Tak naprawdę Łukasz Czarnecki nadal byłby nikomu nieznanym tancerzem, gdyby nie udział w legendarnym „Tańcu z gwiazdami”. Mężczyzna wziął udział w kilku edycjach show. Partnerował m.in. Annie Samusionek, Tamarze Arciuch, Oldze Bołądź, czy Annie Guzik. Zresztą z tą ostatnią zwyciężył w szóstym sezonie programu.

Po odejściu z „Tańca z gwiazdami” 37-latek poświęcił się działalności biznesowej. Mężczyzna został współwłaścicielem sieć siłowni.

Niedawno okazało się natomiast, że także w życiu Łukasza Czarneckiego doszło do ogromnych zmian. Otóż gwiazdor „Tańca z gwiazdami” wziął ślub. Jego żoną została Sylwia Karim, z którą tancerz jest związany od 2009 roku

Wybranka tancerza znanego z „Tańca z Gwiazdami” nie jest znana w mediach. Jednak świat show-biznesu nie jest jej zupełnie obcy. Pochodząca z Łodzi kobieta startowała w konkursach piękności m.in. w zmaganiach „Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2009”.

Co ciekawe, gwiazdor „Tańca z gwiazdami” zrelacjonował swój bajkowy ślub w mediach społecznościowych. Niewątpliwie fotografie udostępnione przez 37-latka zachwycają.

„To był nasz dzień. Już oficjalnie jesteśmy z Sylwią małżeństwem. Jeszcze ręce mi się trzęsą i dochodzi to wszystko do mnie. Chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, którzy pomogli nam zorganizować nasz wymarzony dzień oraz wszystkim gościom, rodzinie, przyjaciołom. Dziękujemy, że byliście z nami w tym dniu” – napisał na Instagramie szczęśliwy mężczyzna.

Jak już wspomnieliśmy, do wpisu Czarnecki dodał wiele pięknych zdjęć. Młoda para zachwyciła swoimi ślubnymi kreacjami. Sylwia Karim zdecydowała się na kreację z długim trenem. Z kolei pan młody ubrał się w klasyczny garnitur, do którego dołączył białą różyczkę.

Warto wspomnieć kilka słów o samym miejscu, w którym odbył się ślub. To cudowny Pałac Mała Wieś. Odrestaurowany wiekowy obiekt położony jest niedaleko Warszawy. Także wystrój sali zwrócił uwagę. Podczas przyjęcia królowała biel, kolor niebieski oraz róż.

Oczywiście w komentarzach pod wpisem gwiazdora „Tańca z gwiazdami” pojawiło się mnóstwo gratulacji.

„Wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia! Życzę Wam, aby miłość, szczęście, zdrowie i wszelka pomyślność nigdy Was nie opuszczała” – napisał jeden z internautów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Łukasz Czarnecki (@lucas_czarnecki)

źródło: Pomponik

Zobacz również: