książę William
foto: YouTube

Wielbiciele brytyjskiej rodziny królweskiej mają powody do zmartwienia. Dziennikarze podali, że książę William poważnie się rozchorował. Co dolega następcy tronu?

Książę William przypłacił zdrowiem kłopoty z młodszym bratem

O tym, że synowie króla Karola III mają napięte kontakty, wiemy już od dłuższego czasu. Niestety do tej pory opinia publiczna nie zdawała sobie sprawy, że książę William przypłacił konflikt z księciem Harrym własnym zdrowiem.

Te wyjątkowo smutne wieści przekazała dziennikarka Charlotte Griffiths. Przedstawicielka mediów podkreśliła, że sytuacja w brytyjskiej rodzinie królewskiej zdaje się być poważniejsza, niż wszyscy do tej pory sądzili.

Kłopoty zdrowotne księcia Williama zaczęły się w chwili, gdy światło dzienne ujrzał wywiad Oprah Winfrey z Harrym i Meghan. Słowa książąt Sussex musiały mocno zranić następce tronu.

Podobno książe William nie chciał przyjmować posiłków, a także odciął się od zewnętrznego świata. Rzekomo arystokrata obawiał się, co dalej stanie się z jego relacją z bratem, który zaczął promować siebie i swoją żonę kosztem rodziny królewskiej.

„Już dawno o tym słyszałam od wielu różnych źródeł, że w związku z wywiadem Harry’ego i Meghan u Oprah William całkiem poważnie się rozchorował. Wszystko przez stres. Nie jadł, odizolował się, skrył. Wyjechał do jednej z królewskich rezydencji, gdzie odciął się kompletnie od świata. Był strzępkiem nerwów” – wyjawiła Charlotte Griffiths.

Księżna Kate wsparła swojego ukochanego męża

Pisząc co kłopotach księcia Williama należy zaznaczyć, że w ciężkich chwilach mógł liczyć na wsparcie swojej ukochanej księżnej Kate.

„Wtedy do akcji wkroczyła Kate. Trwała przy swoim mężczyźnie. Wiedziała, że musi go chronić, bo to wszystko go niszczyło. Kate ma reputację osoby dość nieśmiałej, ale gdy przyjdzie taka potrzeba, potrafi być naprawdę stanowcza. Jeśli chodzi o dobro jej męża, nie cofnie się przed niczym” – wyjaśniła redaktorka.

Dodajmy, że zdaniem dziennikarki, to właśnie księżna Kate miała odpowiadać za chłodny ton, w jakim na temat Sussexów wypowiadał się Pałac Buckingham. Przypuszczalnie to właśnie ona razem z księciem Williamem uznali, że książę Harry i Meghan Markle stanowczo przesadzili.

źródło: Pudelek

Zobacz również: