Teresa Lipowska
foto: YouTube

Z pewnością to smutne, co spotkało Teresę Lipowską. Gwiazda „M jak miłość” znalazła się w niezbyt przyjemnej sytuacji. Aż dziw, że do czegoś takiego doszło w przypadku 86-letniej artystki.

Teresa Lipowska padła ofiarą złośliwych plotek

Aktorka cały czas pracuje, pomimo że od dawna pobiera świadczenie emerytalne. Co ciekawe, Teresa Lipowska ciągle gra w „M jak miłość”, gdyż emerytura z ZUS nie pozwoliłaby jej na godne życie.

„Ja mam małe potrzeby w tej chwili. Ale gdybym miała tylko 2200 zł, to byłoby trochę ciężko, ale nie narzekam. Ja jestem optymistką, byle bym była zdrowa. To jest dla mnie najważniejsze” – przyznała w jednym z wywiadów.

Należy dodać, iż podobno za jeden dzień zdjęciowy w hicie Telewizji Polskiej aktorka może liczyć nawet na 3 tys. zł. Zatem co miesiąc na jej konto może wpływać spora sumka.

Na szczęście póki co zdrowie dopisuje Teresie Lipowskiej. Artystka ma niespożytą energię. Z tego powodu nie zamierza odchodzić na emeryturę. Mało tego, 86-latka zadeklarowała, że zrezygnuje z serialu „M jak miłość” dopiero wtedy, gdy produkcja zostanie zakończona.

„Często dziennikarze pytają, czy ta rola mi się nie znudziła, czy nie chcę odejść. Odejdę, kiedy serial się skończy” – podkreśliła 86-latka.

Powyższe słowa Teresy Lipowskiej, choć stanowcze, to nie uciszyło złośliwych plotek. Pojawiły się osoby, które zaczęły opowiadać, że gwiazda TVP zamierza odejść na emeryturę.

Prace nad „M jak miłość” trwają

Przy okazji warto wspomnieć, iż w tym tygodniu ekipa hitu TVP kręciła zdjęcia w serialowej Grabinie. Nagrywane właśnie odcinki zobaczymy na szklanym ekranie późną jesienią.

Co ciekawe, informację o powrocie na plan zdjęciowy potwierdziła jedna z aktorek serii. Mowa o Katarzynie Cichopek – odtwórczyni roli Kingi Zduńskiej.

„Kiedy nadchodzą wakacje, to dokąd udaje się rodzina Zduńskich? Oczywiście do ukochanej Grabiny! Dzisiaj spędzamy tutaj cały dzień zdjęciowy, nakręciliśmy bardzo dużo pięknych, rodzinnych scen na werandzie, a teraz idziemy palić ognisko” – wyznała 41-latka.

Warto wspomnieć, iż w scenach przy ogniu zagrała także Teresa Lipowska, czyli serialowa Barbary Mostowiak. Niewątpliwie w nowych odcinkach produkcji TVP artystka zachwyciła świetną formą.

źródło: Super Express

Zobacz również: