Katarzyna Cichopek
foto: YouTube

Ulubienica widzów TVP wpadła ostatnio w niezłe kłopoty. Katarzyna Cichopek została ostro skrytykowana przez swoje zachowanie w czasie jednego z wydań „Pytanie na śniadanie”.

Katarzyna Cichopek przesadziła mówiąc o Madonnie?

W piatkowym wydaniu „Pytania na śniadanie” poruszono temat poważnych kłopotów zdrowotnych Madonny. Przypomnijmy, że wokalistka pod koniec czerwca trafiła na OIOM w bardzo ciężkim stanie. Podobno sytuacja była na tyle poważna, że bliscy gwiazdy bali się o jej życie.

Zaproszona do programu TVP ekspertkawypowiedziała się na temat możliwych kłopotów królowej popu. „Jest wyczerpana. Wydaje mi się, że chyba wszyscy sobie zdajemy sobie sprawę, że Madonna nie prowadzi zbyt zdrowego trybu życia, jeżeli chodzi o jakieś takie, powiedziałabym delikatnie mówiąc, używki. Myślę, że to też nie pozostało bez wpływu na jej zdrowie” – powiedziała Aleksandra Grysz.

Do jej słów odniosła się Katarzyna Cichopek. Z ust prowadzącej program padły kontrowersyjne słowa. „Może to jest właśnie problem, że tam dosyć dużo ingerencji, różnych substancji wstrzykniętych. To nie jest obojętne dla organizmu” – powiedziała gwiazda „M jak miłość”.

Komentarz aktorki bardzo nie spodobał się części fanów Madonny. Katarzynę Cichopek skrytykował m.in. dziennikarz Piotr Grabarczyk, który prywatnie jest miłośnikiem królowej muzyki pop.

„Wypowiedź ekspertki TVP jest skandaliczna. Madonna od lat słynie ze zdrowego stylu życia, olimpijskiej wręcz kondycji i dyscypliny, więc sugerowanie jej uzależnienia od używek jest co najmniej niepoważne. Szczególnie w obliczu przygotowań do wielkiej trasy koncertowej” – zaznaczył Grabarczyk.

„Zadziwia mnie lekkość w formowaniu takich osądów, zdaje się, że gdyby była tutaj mowa o lokalnej celebrytce, to telewizyjna ekspertka bardziej ważyłaby słowa w obawie przed interwencją prawnika. Na jej szczęście, Madonna nie ma pojęcia kim jest, inaczej słono by zapłaciła za szerzenie oszczerstw i pomówień, które zdają się być już linią programową telewizji, dla której pracuje” – dodał mężczyzna.

To jednak nie wszystko. Dziennikarz oskarżył Katarzynę Cichopek o hipokryzję i przedziwną lekkość w powierzchownym ocenianiu innych. Według mężczyzny to naganne zwłaszcza, że sama wiele razy apelowała do ludzi, by w ten sposób jej samej nie oceniać.

„Komentarz pani Cichopek jest o tyle przykry, że sama wystawiona jest na mnóstwo niepochlebnych komentarzy dotyczących jej wyglądu, wagi czy stylu. Łączenie zabiegów medycyny estetycznej z ostatnimi doniesieniami o stanie zdrowia Madonny jest bezzasadne. To żenująca refleksja, na którą mogła wpaść osoba bez wiedzy medycznej” – ocenił Grabarczyk.

źródło: Pomppnik

Zobacz również: