Michał Wiśniewski
foto: YouTube

Lider „Ich Troje” znowu zaskoczył opinię publiczną. Jakiś czas temu Michał Wiśniewski ogłosił bankructwo. Tymczasem światło dzienne ujrzały właśnie szokujące informacje.

Michał Wiśniewski buduje luksusowy dom

Przypomnijmy, że kontrowersyjny wokalista był swego czasu bardzo majętnym człowiekiem. Jednak w biznesie nie wszystko szło tak, jak powinno. Michał Wiśniewski trzy lata temu ogłosił upadłość.

Z powodu bankructwa celebryta stracił dom, który nabył dla swojej drugiej żony. Ten, w którym w tej chwili mieszka, nie jest jego własnością. Muzyk wynajmuje go.

Tymczasem okazało się, że Michał Wiśniewski jest w trakcie budowy luksusowej posiadłości w podwarszawskich Łosiach. Rezydencja przypominać będzie te, które do tej pory oglądaliśmy w hollywoodzkich produkcjach.

Co ciekawe, w internetowym programie „Jestem, jaki jestem 3, czyli Wiśnia buduje” widzowie mogą na bieżąco oglądać kolejne etapy budowy nowego domu Michała Wiśniewskiego.

W show przedstawiane są wizualizacje, dzięki którym już dziś wiemy, jak będzie wyglądał gotowy projekt. „Dom wyjątkowy, skrojony na miarę potrzeb całej rodziny, w ten sposób, by mogli oni odnaleźć w nim swój spokój za oknem” – napisał projektant budynku.

Na jednej z wizualizacji widzimy, jak będzie wyglądać kuchnia i jadalnia. Trzeba przyznać, że projekty wywołały wielkie zaskoczenie. Dlaczego? Otóż pomieszczenia bardziej pasują do wiejskiego domku, niż do nowoczesnej rezydencji. Prawdopodobnie to zasługa jasnego drewna i wikliny.

Przy okazji okazało się, że nie wszystkie dzieci Michała Wiśniewskiego i jego obecnej żony Poli będą miały w nowym domu swoje pokoje. „Nie ma aż tak dobrze. To musiałby być chyba pałac, żeby każde dziecko miało swój pokój. Ważne, żeby każdy miał swoją przestrzeń” – zaznaczył lider „Ich Troje”.

Warto zaznaczyć, że według wyliczeń dziennikarzy koszt postawienia takiej luksusowej posiadłości to co najmniej 5 mln zł. Zatem mowa o ogromnych pieniądzach.

Oczywiście natychmiast pojawiły się pytania o to, skąd Michał Wiśniewski weźmie tak potężne środki finansowe. W końcu trzy lata temu stał się bankrutem.

Według mediów, powstanie ogromnego domu mają sfinansować sponsorzy. Z pewnością to wiele tłumaczy.

źródło: Super Express

Zobacz również: