Krzysztof Skiba
foto: YouTube

Jakiś czas temu Krzysztof Skiba ogłosił, iż niebawem stanie na ślubnym kobiercu z młodszą o 26 lat narzeczoną. Członek zespołu „Big Cyc” przyznał, że zakochał się po uszy. Teraz jego młoda dziewczyna zdobyła się na publiczne wyznanie – dość pikantne.

Krzysztof Skiba skończył 59 lat

Znany muzyk właśnie obchodzi 59-te urodziny. Przyszła żona Krzysztofa Skiby, Karolina Kempińska postanowiła publicznie złożyć życzenia swojemu ukochanemu.

Na profilu Karoliny Kempińskiej pojawiła się seria nowych zdjęć. Na fotografiach widzimy Krzysztofa Skibę, który przytula swoją młodszą ukochaną.

Warto jednak podkreślić, iż najważniejsze we wpisie okazały się życzenia, które były bardzo szczere i bezpośrednie. Użytkownicy zwrócili uwagę zwłaszcza na ich pierwszy akapit. Dlaczego?

Otóż ukochana muzyka zepsołu „Big Cyc” zdobyła się w nim na pikantne wyznanie. Otóż kobieta nazwała Krzysztofa Skibę swoim „najlepszym kochankiem”.

„Definicja szczęścia – mój najlepszy przyjaciel, kochanek, największa miłość światowa, bratnia dusza i przyszły mąż obchodzi dziś 59. urodziny. 120 lat najpiękniejsza istoto. Życzę Ci 120 lat w zdrowiu i szczęściu. O miłość zadbam sama. Love You to the moon and back. P. S. Zdjęcie nietypowe, bo oboje w okularach, ale czujemy się w nich nadzwyczaj dobrze, w doborze pomogli nam najlepsi specjaliści z cudownego salonu” – brzmi cały wpis ukochanej Krzysztofa Skiby.

źródło: Pudelek

Zobacz również: