Golec uOrkiestra
foto: YouTube

Wielbiciele Golec uOrkiestry nie będą zadowoleni. Żona jednego z liderów kapeli przekazała przykre wieści i jednocześnie wystosowała apel do fanów. 

Golec uOrkiestra robi sobie przerwę

Ostatnio Edyta Golec udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, jak wygląda sytuacja w zespole. „Od 25 lat, czyli od momentu debiutu Golec uOrkiestry pracujemy razem i póki co, nie pozabijaliśmy się, koncertujemy, tworzymy i mamy się dobrze” – zaznaczyła kobieta.

„Owszem, zdarza się, że wyzwania w pracy przenoszą się na grunt rodzinny, ale cenię sobie w braciach ich nierozerwalność, bo pomimo różnic zdań, oni wciąż nie potrafią bez siebie żyć. To więź bliźniacza, a z naturą się nie dyskutuje” – dodała.

Nieco później na oficjalnym koncie Edyty Golec pojawił się wpis, który niemile zaskoczył fanów Golec uOrkiestry.

Otóż członkini kapeli wyznała, że na razie ekipa robi sobie przerwę od koncertów. Golec uOrkiestra zamierza skupić się na wypoczynku.

Trzeba przyznać, że to dość oryginalne podejście. W końcu w czasie wakacji większość artystów przyjmuje wszelkie możliwe propozycji, aby podreperować swój budżet. Zresztą w tym okresie roku w Polsce odbywa się najwięcej koncertów. Tymczasem Golec uOrkiestra zdecydowała, że robi sobie przerwę i kończy z pracą.

We wspomnianym wpisie Edyta Golec zaapelowała również do fanów. Kobieta poprosiła, aby nie zapominali o zespole i zagłosowali na jego piosenkę na liście przebojów.

„Halo, halo! Czy ja dobrze słyszę?? Golec uOrkiestra jest na urlopie? I co??… że „Stromy szlak” czeka na głosy w poczekalni POPlisty, a link do głosowania jest w bio? A to wspaniałe wieści! Niech się niosą” – napisała Edyta na Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Edyta Golec (@edytagolecofficial)

źródło: Pomponik

Zobacz również: