książę Harry
foto: YouTube

Sensacyjne wieści ujrzały światło dzienne. Książę Harry właśnie podjął zaskakującą decyzję. Syn króla Karola III opuszcza żonę i dzieci na kilka tygodni. Czy to dowód na poważny kryzys w małżeństwie z Meghan Markle?

Książę Harry ucieka od żony?

Od jakiegoś czasu krążą plotki, iż Netflix jest dużo bardziej zainteresowany współpracą z osobą księcia Harry’ego niż z jego żoną Meghan Markle. Pogłoski te zdają się potwierdzać najnowsze doniesienia zza oceanu.

Otóż książę Harry ma wyruszyć na swój ukochany kontynent Afrykę, aby tam nakręcić film dokumentalny. Arystokrata zamierza podążyć śladami swojej zmarłej matki, księżnej Diany. „Królowa ludzkich serc” również uwielbiała tę część świata.

Tak przynajmniej brzmi oficjalna wersja. Zdaniem informatorów, wyjazd na Czarny Ląd to tylko pretekst do wyrwania się z domu. Podobno książę Harry potrzebuje spędzić trochę czasu bez żony, aby móc przemyśleć parę spraw.

Co ciekawe, Meghan Markle nie zamierza próżnować w czasie nieobecności męża. Księżna planuje działać w takich obszarach jak: zdrowe odżywianie, moda oraz szeroko pojęty styl życia.

Dodajmy, że pojawiły się nawet doniesienia, iż żona księcia Harry’ego planuje wydać poradnik, w którym być może pojawi się wątek feministyczny.

Oczywiście w związku z oddzielnymi planami książąt Sussex rozpoczęły się spekulacje, iż informacje o kryzysie w ich małżeństwie to prawda.

Podobno książę Harry nie czuje się komfortowo w show-biznesie. Do udziału w słynnym już dokumencie „Harry i Meghan” namówiła go żona. „Dla mnie osobiście najważniejsze jest pomaganie ludziom. To mnie napędza, to sprawia, że  chce mi się wstać z łóżka” – wyznał na konferencji w San Francisco na początku tego roku.

źródło: Pomponik

Zobacz również: