Magda Gessler
foto: YouTube

Najbardziej znana restauratorka w Polsce właśnie obchodzi 70. urodziny. W związku z te swoim świętem Magda Gessler zdradziła swoje plany na przyszłość. Gdy tylko opowiedziała, co chodzi jej po głowie, od razu pojawiło się pytanie, co dalej z „Kuchennymi rewolucjami”. Czy niebawem przyjdzie nam pożegnać się z popularnym show TVN?

Magda Gessler chce pracować do końca życia

Jak już wspomnieliśmy, Magda Gessler skończyła właśnie 70 lat. Mimo swojego wieku gwiazda cały czas czuje się młodo i nie rezygnuje z bycia aktywną.

„Nie wierzę we wszystkie kwestie dotyczące wieku. Jeżeli jesteś emocjonalnie, fizycznie i intelektualnie aktywny, pozbawiony jesteś wieku. Mój ojciec ma dziś 92 lata, cały czas aktywnie żyje. I gdy na niego patrzę, nie widzę jego lat. Są osoby, które nie rozumieją mojej nadprzyrodzonej młodości” – wyznała Magda Gessler.

Co ciekawe, Magda Gessler nie zamierza odpoczywać. Kobieta chce pracować do końca życia.

„Ja umrę po drodze, w pasji! Mój ojciec pracuje codziennie i będę szła jego śladami. Może padnę kiedyś ze zmęczenia, ale nigdy nie podejmę decyzji, żeby odpuścić. Cały czas jestem ciekawa świata. Ciągle jestem głodna” – zdradziła restauratorka.

Magda Gessler planuje robić to, co do tej pory, czyli prowadzić swoje restauracje i program „Kuchenne rewolucje”. Poza tym chciałaby zamieszkać z ukochanym Waldemarem, który na co dzień żyje w Kandzie. To jednak nie wszystko.

70-latka ujawniła, iż marzy się jej nowy biznes z dala od Polski. „Mam jedno marzenie, na razie odłożone wysoko na półkę. Chciałabym prowadzić hotel nad morzem, z restauracją, w której sama gotuję. Gdzieś w Hiszpanii. Na południu. Karmię ludzi, jest upał, słychać szum morza, śmiech, gwar rozmów…” – powiedziała Magda Gessler.

Z pewnością wizja gwiazdy TVN brzmi wspaniale. Jedyną rzeczą, która niepokoi fanów Magdy Gessler, jest to, co wówczas stanie się z show „Kuchenne rewolucje”. Jak na razie restauratorka nie odniosła się do tej kwestii.

źródło: Super Express

Zobacz również: