Grzegorz Markowski Perfect
foto: YouTube

Od dawna wiadomo, że Grzegorz Markowski ma problemy ze zdrowiem. Z tego powodu wycofał się z show-biznesu. Wielbiciele lidera zespołu „Perfect” zastanawiają się, w jakim stanie znajduje się obecnie ich lider. Odpowiedź na to przynosi post, ktory ostatnio opublikowała jego córka Patrycja.

Grzegorz Markowski ma się dobrze

Fani lidera zespołu „Perfect” mieli okazję zobaczyć, jak obecnie wygląda ich ulubieniec. Wszystko dzięki jego córce Patrycji Markowskiej. Piosenkarka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie ze swoim ojcem.

Post, a dokładnie zdjęcie Grzegorza Markowskiego, rozwiało wątpliwości, co do jego kondycji. Patrząc na fotografię gwiazdora aż trudno uwierzyć w to, że ma kłopoty zdrowotne.

Niewątpliwie zdjęcie Grzegorza Markowskiego napawa optymizmem. Widzimy na nim muzyka w towarzystwie córki Patrycji. Oboje są zajęci lekturą książki. Uwagę zwraca mina blisko 70-letniego artysty.

Nie da się nie zauważyć, że były frontman „Perfectu” tryska energią, a na jego twarzy króluje ogromny uśmiech.

Oczywiście pod postem opublikowanym przez Patrycję Markowską pojawiło sie mnóstwo komentarzy. Użytkownicy Instagrama nie kryli zachwytu relacją, która łączy ojca z córką.

„Jaka cudowna chemia między Wami”, „Najlepsi na świecie. Jesteście tacy podobni! Uwielbiamy Was”, „Fajnie was widzieć uśmiechniętych”, „Jesteście super przykładem miłości między tatą i córką” – napisali internauci.

źródło: Świat Gwiazd

Zobacz również: