Maciej Kurzajewski
foto: Instagram

Gospodarz „Pytania na śniadanie” Maciej Kurzajewski ogłosił radosną wiadomość. Niewątpliwie ukochany Katarzyny Cichopek, jak i ona sama, mogą świętować. Wszystko z powodu zmian, jakie nastąpiły w domu gwiazd TVP.

Maciej Kurzajewski tworzy z ukochaną patchworkową rodzinę

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski skupiają się nie tylko na życiu zawodowym, ale i na prywatnym. Para stara się tworzyć szczęśliwą patchworkową rodzinę.

Przypomnijmy, że Katarzyna Cichopek jest mamą Adama i Helenki, które wychowuje naprzemiennie z byłym mężem Marcinem Hakielem.

Z kolei Maciej Kurzajewski ma dwóch dorosłych już synów. Starszy syn Franciszek już dawno założył własną rodzinę i mieszka poza Polską. Natomiast młodszy Julian od jakiegoś czasu przebywał na szkolnej wymianie w Holandii. Jednak niebawem wraca do kraju.

Co ciekawe, po powrocie do Polski najmłodszy syn Macieja Kurzajewskiego nie zamierza mieszkać z matką Pauliną Smaszcz. Chłopak zamierza pozostać o swojego ojca.

Przy okazji warto dodać, że patchworkowa rodzina bardzo dobrze sie dogaduje. Świadczą o tym słowa jednego ze znajomych gwiazd TVP.

„Poważnie myślą i rozmawiają o wspólnej przyszłości. Chcą tworzyć zgodną, kochającą się rodzinę. Sprawę ułatwia fakt, że synowie Maćka polubili i zaakceptowali Kasię. To samo dotyczy Helenki i Adasia. Zarówno mama i siostry Maćka bardzo polubili Kasię, a rodzice Kasi już traktują Maćka jak syna” – wyjawił dziennikarzom informator.

Prezenter TVP oczekuje przyjazdu syna

Tymczasem Maciej Kurzajewski ogłosił radosną nowinę. Młodszy syn gwiazdora wrócił do kraju. W związku z tym w domu gospodarza „Pytania na śniadania” przygotowano specjalne powitanie dla Juliana.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zorganizowali chlopakowi piękne powitanie. Prezenter zawiesił wielki napis: „Witaj w domu”. W cały domu umieszczono mnóstwo confetti.

Wydaje się, że Julian nie spodziewał się, że macocha i ojciec przygotują mu tak piękne przywitanie. Niewątpliwie chłopak zapamięta je na długi czas.

Maciej Kurzajewski
foto: Instagram

źródło: Pomponik

Zobacz również: