Whitney Houston
foto: YouTube

Na jaw wyszły szokujące doniesienia na temat Whitney Houston. Gwiazda miała być w dość niecodziennej relacji ze swoją asystentką Robyn Crawford. Czyżby jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie była lesbijką?

Whitney Houston miała wieloletni romans ze swoją asystentką?

Przypomnijmy, iż wokalistka zmarła w dość dramatycznych okolicznościach w 2012 roku. Tymczasem teraz pojawiły się doniesienia na temat jej preferencji seksualnych. Podobno są dowody na to, że Whitney Houston była przez lata w związku z kobietą.

Wspomnianą partnerką piosenkarki miała być jej asystentka, a jednocześnie przyjaciółka Robyn Crawford. Zresztą po latach sama kobieta ujawniła, iż rzeczywiście to, co łączyło ją z Whitney Houston wykraczało poza ramy zwykłej przyjaźni.

Co ciekawe, rzekoma partnerka gwiazdy opublikowała nawet książkę „Piosenka dla ciebie. Moje życie z Whitney Houston”. Z jej treści wynika, że panie łączył płomienny romans.

O zażyłych relacjach obu kobiet musiał wiedzieć mąż Whitney. Bobby Brown był na tyle zazdrosny o żonę, że doprowadził do zakończenia współpracy Houston z Crawford w 2000 roku.

Warto dodać, że Robyn Crawford dbała o przyjaciółkę jak nikt inny. Asystentka nie mogła znieść uzależnienia wokalistki oraz tego, że była bezczelnie wykorzystywana przez swoją rodzinę.

Rodzina komentuje doniesienia na temat orientacji gwiazdy

Należy wspomnieć, iż najbliżsi Whitney Houston odnieśli się do zaskakujących informacji dotyczących preferencji seksualnych gwiazdy.

Brat piosenkarki stwierdził, że jego siostra całe życie poszukiwała swojej tożsamości. Jednocześnie przypomniał, że w dzieciństwie wokalistka była molestowana przez kuzynkę. „Szukała siebie, była niepewna swojej orientacji i to wydarzenie odcisnęło piętno na całym jej dorosłym życiu” – powiedział mężczyzna.

Whitney Houston poświęcony był także 128 stronicowy raport FBI. Mowa w nim m.in. o tym, że artystka była za życia szantażowana ujawnieniem jej związku z Robyn Crawford. Nie wiadomo, kto miałby grozić gwieździe. Jednak niektórzy podejrzewają, iż chodzi o kogoś z rodziny.

Biorąc pod uwagę powyższe oraz fakt, że artystka była przez wiele lat żoną Bobbiego Browna, można przypuszczać, że kobieta była raczej osobą biseksualną. Niestety ukrywanie prawdziwych preferencji prawdopodobnie negatywnie odbiło się na zdrowiu psychicznym Houston.

źródło: Jastrząb Post

Zobacz również: