tragedia nad Bałtykiem

W mediach społecznościowych pojawiła się smutna informacja. Nie żyje uczestnik pierwszej edycji programu „Sanatorium miłości”. Przykre wieści przekazała na oficjalnym profilu show jego produkcja.

„Sanatorium miłości” straciło swojego uczestnika

Jak już wpsomnieliśmy, informację o śmierci uczestnika przekazała za pośrednictwem Facebooka produkcja „Sanatorium miłości”.

„Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. W wieku 67 lat odszedł od nas Krzysztof Rottbard, uczestnik pierwszej edycji Sanatorium Miłości. Dobry i otwarty kolega, zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do życia. Żegnaj Krzysztofie. Rodzinie i bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia” – przeczytamy na koncie „Sanatorium miłości”.

Niewątpliwie Krzysztof Rottbard zostanie zapamiętany jako jeden z pierwszych członków hitu TVP. W tym miejscu przypomnijmy, że premierowa edycja „Sanatorium miłości” pojawiła się w 2019 roku.

Widzowie show o seniorach szukających miłości przypuszczalnie zapamietali zmarłego mężczyznę jako miłego i zawsze chętnego do pomocy człowieka. Co prawda, 67-latkowi nie udało się znaleźć w „Sanatorium miłości” partnerki, ale dzięki udziałowi w show nawiązał wiele nowych znajomości.

Oczywiście wiadomość o tym, że Krzysztof Rottbard z „Sanatorium miłości” nie żyje, poruszyła widzów Telewizji Polskiej. Pod postem pojawiło się mnóstwo smutnych komentarzy.

„Smutna wiadomość, bardzo sympatyczny, zawsze uśmiechnięty”, „Wyrazy współczucia”, „Żegnaj, Krzysztofie” – napisali fani show.

Na koniec warto zaznaczyć, że Krzysztof Rottbard to kolejny uczestnik programu o seniorach, który odszedł na zawsze. Wcześniej zmarł m.in: Cezary Mocek (z pierwszej edycji), Nina Busk (z pierwszej edycji) oraz Władysław Szustorowski (z trzeciej edycji).

źródło: RMF FM

Zobacz również: