Viki Gabor
foto: YouTube

Wydaje się, że nastoletnia Viki Gabor całkowicie poświęciła się show-biznesowi. Młoda piosenkarka właśnie zabrała głos w sprawie swoich planów. Chodzi o dalszą edukację 16-latki. Dziewczyna podjęła dość kontrowersyjną decyzję. Co na to jej rodzice?

Viki Gabor nie planuje chodzić do szkoły

Przypomnijmy, że Viki Gabor ukończyła w tym roku ósmą klasę szkoły podstawowej oraz zdała egzaminy ósmoklasisty. Zgodnie z polskim prawem 16-letnia artystka od września powinna kontynuować naukę w szkole średniej. Tymczasem okazało się, że gwiazdka nie planuje zasiadać w sali lekcyjnej.

Wokalistka najwyraźniej woli się skupić na karierze. Viki Gabor przeżywa teraz intensywny czas. Nagrywa nowe piosenki, a także wystąpiła w serialu dokumentalnym. Nie w głowie jej chodzenie do szkoły.

Dziewczyna jakiś czas temu przyznała, że nie czuje się komfortowo, gdy musi uczęszczać do szkoły. Dodajmy, że Viki Gabor nie chodziło o samą naukę, tylko o to jak traktują ją rówieśnicy i nauczyciele.

W dokumencie poświęconym jej dotychczasowemu życiu młoda celebrytka wyjawiła, że po powrocie do Polski nie tak wyobrażała sobie edukację. Viki ujawniłą, że inni uczniowie źle ją traktowali, ciągle się na nią patrzyli i wytykali ją palcami.

W końcu piosenkarka przeszła na tryb nauki zdalnej. Jest z niego bardzo zadowolona. Przypuszczalnie z tego powodu w taki sam sposób chce kontynuować naukę w szkole średniej.

16-latka podkreśliła, że nie wyobraża sobie, że musiałaby wrócić do sali lekcyjnej i zasiadać w szkolnej ławie. „Teraz mogę uczęszczać do szkoły jedynie zdalnie. Inaczej nie miałabym komfortu i nie mogłabym uczyć się w spokoju” – powiedziała Viki Gabor.

Niektórzy zastanawiają się, co na to jej rodzice. Mama i tata gwiazdy musieli zgodzić się na takie rozwiązanie. W końcu niepełnoletnia wokalistka nie może jeszcze podejmować takich decyzji.

źródło: Pomponik

Zobacz również: