Małgorzata Foremniak
foto: YouTube

56-letnia aktorka znalazła się w ogniu krytyki. Internauci posądzili Małgorzatę Foremniak o nieodpowiedzialne zachowanie. Oto, czym artystka podpadła ludziom.

Małgorzata Foremniak spędza czas w lesie

Znana z roli doktor Zosi z serialu „Na dobre i na złe” aktorka chętnie pokazuje się wielbicielom w naturalnej odsłonie. Taki właśnie był też filmik, który umieściła ostatnio w mediach społecznościowych.

Małgorzta Foremniak niedawno opublikowała nagranie, na którym w wersji saute je jagody prosto z krzaka w lesie. „Niewiele trzeba, żeby poczuć się dobrze” – podpisała wideo aktorka.

Niespodziewanie pod postem gwiazdy pojawiły się dość skrajne komentarze. Część osób zachwycało się miejscem, w którym znalazła się Małgorzata Foremniak.

„Zazdroszczę pani Małgosiu. Jagódka z krzaka. Jak ja tęsknie do lasu”, „Moje wspomnienie z dzieciństwa”, „Małe rzeczy a cieszą każdego i w każdym wieku” – zachwycali się niektórzy internauci.

Jednak pojawili się też tacy, którzy ostro zbesztali aktorkę za nieodpowiedzialne ich zdaniem zachowanie. „Pani Małgosiu, jedzenie jagód prosto z krzaczka w lesie jest niebezpieczne. Można nabawić się zakażenia bąblowcem. Proszę na siebie uważać. Tez uwielbiam świeże jagódki, ale zawsze powinny być umyte. Pozdrawiam cieplutko” – napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Co ciekawe, Małgorzta Foremniak postanowiła odpowiedzieć na ironiczny komentarz jednej z obserwatorek. „Zaraz będzie czemu nieumyte” – zażartowała kobieta.

„Kiedyś się jadło truskawki prosto z pola, jabłka zerwane w sadzie u sąsiada (najsmaczniejsze), marchewkę wyrwaną z grządki i oczyszczoną w nogawce spodni, i biegło się dalej na podwórko. Wolność i beztroskość bycia” – zripostowała żartownisię Małgorzata Foremniak.

Małgorzata Foremniak
foto: Instagram

źródło: Plotek

Zobacz również: