Zbigniew Hołdys
foto: YouTube

71-letni muzyk przekazał bardzo przykrą informację. Zbigniew Hołdys zdradził, iż stracił mamę. Kobieta zmarła w wieku 96 lat. Co ciekawe, kondolencje artyście złożył jeden z czołowych polityków naszym kraju. Wiedzieliście, że są tak blisko?

Zbigniew Hołdys stracił ukochaną mamę

Legendarny muzyk przekazał swoim fanom smutną wiadomość. Nie żyje jego mama. Zbigniew Hołdys razem z całą rodziną nie kryją smutku z powodu śmierci seniorki.

Co ciekawe, od jakiegoś czasu można było przypuszczać, że coś złego dzieje się u Zbigniewa Hołdysa. Muzyk był zazwyczaj bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Tymczasem od kilku dni przestał się nieco udzielać. Fani zaczęli się niepokoić.

Teraz już wiemy, że rzeczywiście u Zbigniewa Hołdysa nie działo się dobrze. Rodzina 71-latka przeżywała dramat. Zresztą właśnie potwierdził to sam artysta.

Gitarzysta ogłosił publicznie, że jego mama nie żyje. Kobieta była już bardzo schorowana. Z tego powodu wymagała całodobowej opieki.

Tym co może nieco zaskoczyć jest fakt, iż kondolencje Zbigniewowi Hołdysowi złożył jeden z najbardziej znanych polskich polityków. Z pewnością wiele osób nie wiedziało, że panowie są tak blisko ze sobą związani.

Dokładnie rzecz biorąc chodzi o Donalda Tuska. Lider Platformy Obywatelskiej wykupił nawet nekrolog na stronie internetowej. Przypuszczalnie śmierć matki Zbigniewa Hołdysa musiała go mocno dotknąć.

„Drogiemu Zbyszkowi Hołdysowi wyrazy głębokiego współczucia w trudnych chwilach po śmierci Mamy składa Donald Tusk” – napisał polityk opozycji w nekrologu.

Jeden z tabloidów spekulował, że gest przedstawiciela PO jest formą wdzięczności dla artysty za aktywne popieranie działań opozycji. „Hołdys jest wielkim fanem Donalda Tuska i nie ukrywa swojej sympatii do Koalicji Obywatelskiej. Wspiera ich marsze i wygłaszane postulaty” – zaznaczyli dziennikarze.

Na koniec warto wspomnieć, iż o zmarłej mamie muzyka niewiele wiadomo. Kobieta pracowała przed laty jako nauczycielka. Dodajmy, że muzyka wychowywała samotnie, gdyż bardzo szybko rozwiodła się z jego ojcem.

źródło: Pomponik

Zobacz również: