Magda Gessler
foto: YouTube

Rodzina Magdy Gessler ma ostatnio sporo powodów do świętowania. Kilka dni temu prowadząca „Kuchenne rewolucje” obchodziła 70-te urodziny. Tymczasem syn znanej restauratorki właśnie ogłosił kolejną znakomitą informację.

Magda Gessler została babcią po raz trzeci

Z pewnością 70-latka nie posiada się z radości. Otóż Magda Gessler znowu została babcią. Przypomnijmy, że gwiazda TVN miała jak dotąd dwoje wnucząt. 3-letnia Nena i niespełna roczny Bernard to dzieci córki Magdy Gessler – Lary i jej męża Piotra Szeląga. Teraz ojcem został syn restauratorki Tadeusz Müller.

Informacje na temat narodzin potomka podał za pośrednictwem mediów społecznościowych jego tata. Dumny Tadeusz Müller pochwalił się na Instagramie zdjęciem syna.

Jednocześnie mężczyzna ujawnił zaskakującą rzecz. Okazało się bowiem, że chłopczyk urodził się niemalże w tym samym czasie, co jego znana babcia. Magda Gessler przyszła na świat 10 lipca, natomiast jej wnuczek 9.

Tadeusz Müller umieściła na Instagramie czarno-białe zdjęcie, na którym widzimy go, jak trzyma swojego pierworodnego na rękach. Do fotografii dodał wzruszający tekst.

„Poród to najwspanialsze wydarzenie życia! Jest w nim tyle skrajnych intensywnych emocji zakończonych euforyczną radością i miłością rodziców, że trudno wyjsć z podziwu! W moich oczach zszywa relację nićmi czułości i bliskości i wiem co czują wszystkie rodziny mające to za sobą. I ogólna myśl! Dziewczyny to gigantki i heroski a faceci mięczaki! Małgosiu podziw to za mało powiedziane… Antek urodził się w wyjątkowo szczególny dzień bo 9 lipca” – napisał syn Magdy Gessler.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Tadeusz Müller (@tadeusz_muller)

Pod radosnym a jednocześnie wzruszającym postem pojawiły się liczne wpisy. Co ciekawe, w ciągu 15 minut od publikacji posta przez Tadeusza Müllera, sama Magda Gessler  zamieściła emocjonalny komentarz.

„Totalnie wzruszające. Kocham nad życie Antonia” – napisała krótko, ale wymownie restauratorka znana z „Kuchennych rewolucji” TVN.

m_gessler
foto: Instagram

źródło: Pudelek

Zobacz również: