Katarzyna Cichopek
foto: YouTube

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są aktualnie chyba jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Media donoszą niemalże o każdym ich kroku. Nie inaczej było, gdy światło dzienne ujrzał poruszający gest aktorki „M jak miłość”. Z pewnością rodzice celebrytki mogą być dumni z jej zachowania. Oto szczegóły.

Katarzyna Cichopek nie kryje jak ważni są dla niej rodzice

Bez dwóch para prowadzących „Pytanie na śniadanie” ma za sobą wiele intensywnych emocji. Od kiedy Cichopek i Kurzajewski ogłosili publicznie, że się są razem, nie mają chwili spokoju.

Do tego cały czas życie utrudniała im była żona dziennikarza. Paulina Smaszcz regularnie krytykowała eksmęża i jego obecną partnerkę. Najwyraźniej za nic miała to, że Katarzyna Cichopek ma dwójkę niepełnoletnich jeszcze pociech, które może zranić to, co mówi się o ich mamie.

Na szczęście we wszystkich trudnych chwilach gwiazda TVP mogła liczyć na rodziców. Co ciekawe, ani mama, ani ojciec nie krytykowali jej wyborów, a wręcz przeciwnie służyli wsparciem.

„Kiedy Kasia wyznała mamie i tacie, że kocha innego mężczyznę, nie oceniali jej. Byli obok. Ufali, że córka podejmuje przemyślane decyzje” – donieśli dziennikarze.

Poza tym, rodzice Katarzyny Cichopek chętnie zajmowali się wnukami, gdy ich córka musiała być w pracy. „Jestem szczęściarą, bo zawsze mogę na nich liczyć. Rodzice są na emeryturze, pomagają mi przy dzieciach” – wyznała niegdyś w wywiadzie aktorka „M jak miłość”. „Moi rodzice zasługują na wszystko co najlepsze” – dodała.

O tym, że mama i tata Katarzyny Cichopek to prawdziwy skarb świadczą także słowa ich sąsiadki. „To przykład i wzór rodziców. Zawsze z dziećmi za rączkę. Kiedy razem spacerowali, to nie szli w milczeniu, tylko zawsze tłumaczyli świat Kasi i jej bratu Jackowi. Jeździli z nimi pod namiot, mieli duży i bardzo porządny sprzęt piknikowy” – zdradziła pani Krysia.

Gospodyni „Pytania na śniadanie” postanowiła odwdzięczyć się rodzicom. Po konsultacji z Maciejem Kurzajewskim zdecydowała się na piękny gest. 41-latka ma zamiar przekazać rodzicom wzruszający prezent.

„Planuje wykupić im wakacyjny wyjazd. Uznała, że taka forma odwdzięczenia się za nieocenioną pomoc będzie dla nich miłą niespodzianką. Konsultowała to ze swoimi bliskimi i wspólnie doszli do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem okaże się zorganizowana wycieczka, podczas której nie będą się musieli o nic martwić” – podał jeden z tabloidów.

Źródło: Pomponik

Zobacz również: