Janusz Rewiński
foto: YouTube

Wielbiciele filmów „Killer” oraz „Kiler-ów 2-óch” mogą być niemile zaskoczeni. Chodzi o to, jak obecnie żyje jeden z głównych aktorów serii. Mowa o Januszu Rewińskim. 

Janusz Rewiński wybrał życie samotnika

Z pewnością Janusza Rewińskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Aktora i satyryka zna cała Polska. 73-latek jakiś czas temu zniknął z show-biznesu. Tymczasem właśnie niespodziewanie udzielił wywiadu, który wywołał pewne kontrowersje.

Odtwórca roli gangstera Stefana Siary w kultowych komediach „Kiler” i „Kiler-ów 2-óch” mieszka obecnie pod Mińskiem Mazowieckim w wybudowanej posiadłości. Aktor prowadzi gospodarstwo rolne.

Janusz Rewiński bardzo się zmienił fizycznie. Aktora można ledwo rozpoznać. Mocno schudł, zapuścił włosy i brodę. Niezmienne okazały się jedynie jego czarne, gęste brwi.

Gwiazdor „Kilera” opowiedział w wywiadzie o swoim życiu osobistym. Starszy syn aktora ma 40 lat, a młodszy – 32. „W tym wieku na szczęście nie potrzebuję kontaktu z rodziną. Moi synowie mnie nie widzą miesiącami. Im to nie jest potrzebne i ja im nie jestem potrzebny” – wyznał niespodziewanie.

73-letni Janusz Rewiński przyznał, że prowadzi życie samotnika. Co ciekawe, mężczyzna nie narzeka na brak kontaktu z innymi ludźmi.

„Wraz z upływem czasu czuję coraz mniejszą potrzebę kontaktu z ludźmi, znajomymi i nieznajomymi. Nie szukam nowych znajomości, chyba jestem już samotnikiem. Bardzo dobrze się czuję sam” – stwierdził Janusz Rewiński.

źródło: Super Express

Zobacz również: