Dawid Kubacki
foto: YouTube

Żona naszego aktualnie najlepszego skoczka narciarskiego Dawida Kubackiego opublikowała piękny wpis. Marta zamieściła w mediach społecznościowych poruszające zdjęcie. Łzy napływają do oczu, gdy pomyśli się, że jeszcze kilka miesięcy temu szczęście rodziny wisiało na włosku.

Marta Kubacka pokazała jedną ze swoich córek

Małżonka Dawida Kubackiego jeszcze niedawno walczyła z poważną chorobą kardiologiczną. Przez jakiś czas nie było wiadomo, czy żona skoczka przeżyje. Na szczęście dzięki lekarzom ze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu kobieta doszła do siebie i wrócila do domu.

Trzeba jednak zaznaczyć, iż medycy wszczepili ukochanej Dawida Kubackiego rozrusznik serca. Marta stara się w miarę normalnie żyć. Aczkolwiek cały czas przechodzi rehabilitację i musi stosować się do zaleceń lekarzy.

Sytuacja Marty Kubackiej poprawiła się na tyle, że po długiej przerwie kobieta znowu zaczęła być aktywna w mediach społecznościowych. Ukochana polskiego skoczka narciarskiego coraz częściej publikuje nowe posty.

Ostatni z wpisów to przepiękny rodzinny kadr. Na InstaStories żony Dawida Kubackiego mogliśmy zobaczyć jej zdjęcie z młodszą córką Mają.

Prawdopodobnie w piękny, letni dzień kobieta postanowiła spędzić czas razem z dziećmi na świeżym powietrzu. Radosna Maja raczkowała na kocu, a dookoła pełno zabawek. Dziewczynka ubrana była w czerwoną bluzkę z myszką Miki. Do tego pięknego zdjęcia Marta Kubacka dodała podpis: „Oczy tatusiowe. 3,2,1…kawalerowie”.

Z pewnością powyższa fotografia poruszy wiele serc internautów. Zwłaszcza, gdy człowiek uzmysłowi sobie, iż jeszcze niedawno szczęście rodziny stanęło pod znakiem zapytania.

Dawid Kubacki
foto: Instagram

źródło: Plotek

Zobacz również: