TVN

Sensacyjne wieści dobiegły z jednej z najpopularniejszych, prywatnych stacji telewizyjnych w naszym kraju. Po niespodziewanych zwolnieniach w „Dzień dobry TVN” przyszedł czas na czystki w kolejnym legendarnym programie.

TVN wprowadza szokujące zmiany w „Mam talent”

Ta informacja musiała zszokować widzów TVN. Po 15 latach z popularnego talent show mają odejść dwie wielkie gwiazdy. Dokładnie chodzi o jurorkę Małgorzatę Foremniak oraz prowadzącego Marcina Prokopa. To jednak nie wszystkie zmiany. Z programmem podobno żegnają się także Jan Kliment i Michał Kempa.

Przypomnijmy, że to kolejne zaskakujące zmiany w TVN-ie. Jednakże jak widać, szefostwo stacji nie boi się podejmować drastycznych kroków.

Najpierw władze zwolniły aż pięciu prowadzących „Dzień dobry TVN”. Natomiast teraz przeprowadzają czystkę w legendarnym talent show. pora na kolejne rewolucje. Co ciekawe o swoje miejsce w programie może być spokojna tylko Agnieszka Chylińska.

„Szefowa Lidia Kazen uważa, że tylko ona przyciąga widzów i budzi emocje. Posadę jurora mają stracić Małgorzata Foremniak i Jan Kliment. Do zwolnienia są też prowadzący Marcin Prokop i Michał Kempa” – ujawniła jedna z wysoko postawionych w TVN-ie osób. „Format będzie całkowicie odświeżony i zyska nowe twarze” – dodała.

Z pewnością decyzja władz TVN to spory szok nie tylko dla widzów, ale i dla samych gwiazd. W końcu Małgorzata Foremniak i Marcin Prokop są częścią programu od samego początku, czyli od 2015 roku.

Rzekomo zwolnienie najmocniej przeżywa Marcin Prokop. „Wprawdzie ma „Dzień dobry TVN”, ale jeden program to dla niego za mało. Jest spragniony pracy, poza tym boi się, że jeśli mniej go będzie w telewizji, to odbije się to na jego stawkach za eventy, których dziś jest królem” – podkreślił informator popularnego tabloidu.

„Małgosia sobie poradzi, jest optymistką, ale będzie jej trudniej. Taki regularny program to stały dochód, którego ona jako aktorka nie ma nigdzie indziej” – uzupełniło źródło kolorowego magazynu.

źródło: Super Express

Zobacz również: